Gratis Bayilik

Gratis Bayilik

Gratis Bayilik neredeyse yatırımcıların en çok aradığı anahtar kelime olarak kendini internet verileri doğrultusunda kanıtladı. Marka Konsept olarak ” Gratis Bayilik veriyor mu ? “, ” Gratis Bayilik Şartları 2018 ” ile alakalı başlıkları sizler için araştırdık. Ve nihai sona ulaştık. Hadi hep beraber öncelikli olarak Gratis markasının biraz faaliyetlerine ve öz geçmişine değinelim.

Gratis Bayilik  – Gratis Franchise

Gratis, Sabancı Ailesi üyelerinden Demir Sabancı tarafından 2009 yılında ilk şubesiyle tüketici ile bir araya geldi.  Sedes Holding altında faaliyetlerine başlayan Gratis için Demir Sabancı, marka ile alakalı olarak merak ettiğimiz birçok önemli bilgiyi de açıkladı.

Latincede ‘neredeyse bedava’ anlamını taşıyan Gratis’i “Bunlar nüfusun çok kiraların yüksek olduğu yerlerde yaygın konsept ve biz buna kolaylık marketleri diyoruz” şeklinde tanımlıyor. Unutulmaz 2008 krizinin başladığı Eylül ayında planlamalarına başlanan Gratis bugün 500’e yakın şubesi ile gözlerini üzerine topluyor. Demir Sabancı, “Hesaplı risk aldık. Nefesini tutma kabiliyetin varsa neden olmasın” dediği kuruluş serüveninin ulaştığı sonuçtan ise oldukça memnun. Araştırmalarımız doğrultusunda Gratis kartların 4.milyon aboneye ulaştığını biliyoruz. İşte bu ve benzeri nedenlerden ötürü Gratis bayilik kelimeleri yatırımcılar için büyülü bir cümle. Yatırımcılar güvenilir ve kazanç getirecek markaların peşinde bir avcı gibi bu yüzden koşuyorlar. Güven, kalite, müşteri portföyü ve kazanç…

Gratis Bayilik – Gratis Franchise  Nasıl Alırım?

Gratis genel anlamda bayilik vermiyor. Fakat bu hiç vermeyeceği ya da bu kuralın değişmeyeceği anlamına gelmiyor. Marka Konsept olarak Gratis Bayilik girişimlerini olumlu sonuçlandırmak için sizlere bir iki tüyomuz olacak. Fakat bu tüyo biraz maliyetli. Bölgesel ya da il bazlı olarak finans durumunuzun yeterliliği olması durumunda Gratis ile Gratis bayilik adına masaya oturmanız mümkün olabilir. Bir nevi Master franchise usulü anlaşmaya varabileceğiniz bu yöntemde tüm temennimiz, Gratis bayilik anlaşması yaparak bu harika markanın başarılarına katkıda bulunabilmeniz, ortak olmanız ve kazanç sağlamanız.  Bunun için yapmanız gereken aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz iletişim bilgilerinden yetkililerle iletişime geçmeniz olacaktır.

Geleceğe yatırımlarınızın başarılar ile dolması dileğiyle. Bu arada franchise veren firmalar, bayilik veren firmalar kategorilerimizi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Yüzlerce yatırım fırsatı sunan, onlarca farklı sektörde faaliyet gösteren markalarla iletişme geçmek ufkunuzu genişletecek. Markanızı bizimle takip edin.

Gratis Bayilik İrtibat Bilgileri

Müşteri Hizmetleri Telefon : 0 850 210 69 00

Merkez Telefon                          : 0 212 705 26 00 ( Genel Müdürlük )

Adres                                              : Cömert Sk. Yapı Kredi Plaza C Bl. Levent Beşiktaş / İSTANBUL

Web Sitesi                                    : www.gratis.com

E – Mail                                         : info@gratis.com

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oskar Pastaneleri Bayilik

Oscar Pastaneleri Bayilik… 1975 yılında hayat bulan bu muhteşem lezzet markası, 38 yıllık deneyimi ile pastacılık sektörünün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al