Ana sayfa / Bayilik / Bayilik Sözleşmesi Örnekleri

Bayilik Sözleşmesi Örnekleri

 

Bayilik Sözleşmesi

Bayilik sözleşmesi ile alakalı biraz araştırma yaptık. Sonucunda gördük ki çok fazla bayilik sözleşmesi arayışı mevcut. Marka Konsept olarak dedik ki sizlere fayda sağlayacak bayilik sözleşmesi örneklerini paylaşıma sunalım.

Bayilik sözleşmesi aslında marka, kurum ya da kuruluşlar için en önemli husus olarak sahneye kendini atıveriyor resmen. Malum sözün uçtuğu yazının kaldığı ülkemizde sahnenin sahibine sahip çıkmak gerekiyor. Çünkü onun gösterisi bir nevi bizi koruma altına alıyor Sadece bizi mi? Tabi ki yatırımcıyı, iş ortaklarımızı, çalışanlarımızı vb.

Son yıllarda ülkemizde şubeleşme ve bununla beraber büyüme girişimleri bayilik sözleşme ihtiyacının önemini ayyuka çıkardı. Çünkü şubeleşirken yola çıktığımız ortaklarımız, yatırımcılarımız, çalışanlarımız ( emek ortaklarımız) ile aramızda beliren problemler bu durumun ortaya çıkmasında büyük bir etken oldu. Bundan dolayıdır ki yazının önemi de bir kez daha ipi göğüsledi ve ” Bensiz olmaz. ” dedi.

Şimdi marka konsept olarak sözleşmeler ile alakalı örneklerimize geçelim artık diyoruz. Unutmayın! Bu sözleşmeler sadece sizlere yardımcı olmak amacıyla yayınlanmaktadır. Örnek olarak baz alınsa dahi mutlaka profesyonel bir destekle düzenlenmeleri ve faaliyet alanlarınıza göre revize edilmesi gerekir. Hadi o zaman artık sözleşmelere göz atalım. Bu arada bayilik ya da franchise vermeyi planlıyorsanız mutlaka diğer yayın kategorilerimizi incelemelisiniz. Marka olmak isteyen ve ve markasını daha da güçlendirmek isteyen tüm girişimlere kapımızı her daim açık tutuyoruz. Özellikle bayilik veren firmalar, franchise veren firmalar, markalar tarihi ve marka haber kategorilerimiz oldukça fayda sağlayacaktır.

Unutmadan hatırlatmak isteriz. Sözleşmeler ile alakalı yayınlarımız sürekli olarak güncellenecektir. Marka Konsept bayilik sözleşmelerinin sizler için ne kadar önemli olduğunu bilmekte ve bu hususta her gün daha da güçlenerek, güncellenerek yoluna devam etmektedir.  ” Marka ve konsept ile alakalı her şeyin merkezi olacağız. ” hedefiyle çıktığımız yolculuğumuz sizlerin katkıları ve destekleriyle hep daha ilerisi için devam edecek.

Bu konular da ilginizi çekebilir

acıcık bayilik

Acıcık Çiğ Köfte Bayilik

Acıcık çiğ köfte bayilik… Çiğ Köfte furyası almış başını giderken, 2006 yılında temelleri atılmış olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al