Ana sayfa / Franchise & Bayilik / Mira Heating Markasının Tarihçesi
mira heating marka tarihi

Mira Heating Markasının Tarihçesi

Mira Isı Sistemleri 1991 de kuruldu. Miraheating markası ile Doğalgazlı Isı Cihazları üretmektedir. Doğalgazlı soba, şömine, seramik radyant ve borulu radyant üretimi yapmaktadır.

Ayrıca sıcak hava üreteçleri, borulu radyant, elektrikli şömineler ve doğalgazlı şöminelerin ithalatını ve Türkiye genel satışını yapmaktadır. Ek olarak bir çok ülke ve firmalardan doğalgazlı radyant ve elektrikli şöminelerin ithalatını ve Türkiye genel satışını yapmaktadır.

MİRA logosu altında tasarımla başlayan yenilikçi ve farklılık anlayışı, estetik ,verimlilik ve kalite ile birleştirerek tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak benzer diğer ürünlerden farklı ve yüksek performanslı ürünleri pazara sunmak temel ilke olarak belirlenmiştir. Sektördeki güncel ve yakın süreçteki talepler doğrultusunda ürün yelpazesini çeşitlendiren Doğalgazlı ısı cihazları konusunda Evsel ve Endüstriyel tüm ihtiyaçlara cevap verecek ürünleri pazara sunabilmek ana hedefleri arasında yer almaktadır.

mira heating tarihçe

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ürünler kullanılmakta ve yetkili servis hizmeti verilmektedir.Ayrıca 6 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ortaya koyduğu özgün ürünlerle, Türk mühendis ve iş gücünün haklı gururu olan MIRAHEATING dinamik yapısı ile gelecek süreçte sektöründe hızla yol alacaktır.

Sektördeki 20 yılı aşan deneyimiyle ortaya koyduğu özgün ürünler, şık tasarımlarıyla ve dinamik yapısıyla MIRAHEATING önümüzdeki süreçte daha da büyümeyi öngörmektedir.Mira Heating ürünlerini görebilmek için www.miraheating.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu konular da ilginizi çekebilir

MNG Kargo bayilik

MNG Kargo Bayilik

MNG Kargo Bayilik MNG Kargo Bayilik yatırımcı dostu ve kazandıran politikalarıyla franchise ve bayilik hususunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir