Ana sayfa / KONSEPT / ARABA KONSEPTLERİ / Konsept Ford Mustang Bullitt 50. Yılında Kalp Krizi Geçirtiyor

Konsept Ford Mustang Bullitt 50. Yılında Kalp Krizi Geçirtiyor

Konsept Ford Mustang Bullitt 50. Yılında Kalp Krizi Geçirtiyor

Ford Mustang Bullitt 50. Yılında Kalp Krizi Geçirtiyor derken gerçekten kalp krizi geçirenler var demiyoruz. Sözümüz yanlış anlaşılmasın. Haberin detayı aslında efsanenin yeni dönüşüyle alakalı.

Konsept Ford Mustang Bullitt döndü! Ford’un, tekrar kapanması beklenen özel baskılı Mustang, ünlü Steve McQueen filmi Bullitt’i onurlandıran  filmin 50. yıldönümünde yerini aldı. Ford, 2001’de önceki versiyonlarını ve 2008-2009 model yıllarını izleyen Bullitt markalı özel baskıyı üçüncü kez sundu.

Konsept Ford Mustang Bullitt 50. Yılında Kalp Krizi Geçirtiyor

McQueen’in karakteri Frank Bullitt tarafından yönlendirilen 1968 Ford Mustang 390 GT fastback modelinden sonra yeniden tasarlanan 2019 Ford Mustang Bullitt verisyonu,  Mustang GT Premium Performans paketi ile  Brembo altı pistonlu ön frenler, bir Torsen gibi yükseltmeleri sınırlı kaymalı diferansiyel içeriyor. Daha geniş bir arka anti-roll bar ve Bullitt’in 5.0 litrelik V-8 motorunu uzun süren yolculuklarda serin tutmak için daha büyük bir radyatör de konuşlandırılmış.

Yeni Bullitt 475 beygirlik gücüyle muhteşem yüksek bir hız ivmesi saplıyor. 6 vitesli mükemmel bir şanzıman ise yine göze çarpan detaylardan.

 

Bu konular da ilginizi çekebilir

2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti

2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti 2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti ana görseline baktığınızda bizim ülkemizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al