Ana sayfa / KONSEPT / ARABA KONSEPTLERİ / Mercedez Benz Yeni Konsepti Vision Maybach 6

Mercedez Benz Yeni Konsepti Vision Maybach 6

Mercedes Benz Yeni Konsepti Vision Maybach 6 daha önceki haberlerimizde yer alan konsept çalışmaların zirvedeki sıralamalarından ilk 3’e aday. Marka Konsept olarak Mercedes’i yakın markaja aldığımızı tüm takipçilerimiz biliyor ve Mercedes Benz yetkilileride durumdan haberdar 🙂 Yani onları yansıtırken, kendimizi de onlara yansıttık diyebiliriz.

Gelelim Mercedes Benz yeni konsepti vision maybach 6 modeline…

Mercedes’in bu muhteşem konsept dizaynı ile alakalı aslında söylenecek çok şey var. Fakat biz bu sefer, şunu şöyle yapmışlar, arabanın özellikleri böyleymiş gibi anlatımlardan kaçınacağız. Çünkü Mercedes Benz yeni konsepti vision maybach 6 modeli için harika bir tanıtım videosu hazırlandı. Videoyu izlediğinizde herşey hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bu yüzden artık bizi çok dinlemeyin ve videoya göz gezdirin demek istiyoruz. Diğer araba konseptleri haberlerimiz için ise hemen TIKLAYIN!

5.5 metre uzunluğunda daha önce ki yılların klasik coupe modellerini andıran ve arkaya doğru sivrilen konsept tasarım yapısıyla,  son zamanların göz kamaştıran farklılıklarını üzerinde taşıyan dizaynlardan birine sahip olan bu muhteşem konseptte 24 inç boyutlarında transparan jantlar kullanılmış.

Toplamda 4 adet elektrik motorundan güç alan bu akıl üstü tasarım 738 beygir güç üretebiliyor. Bununla bitiyor mu peki? Hayır bitmiyor. Bir yenilikte tek şarjla 320 km yol alabilmesi.

,

Bu konular da ilginizi çekebilir

Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti Piece Of Paradise Cafe Konsepti   daha önceki yayınlarımızda olduğu gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al