Ana sayfa / KONSEPT / CAFE KONSEPTLERİ / Mocha Mojo Konsept Cafe

Mocha Mojo Konsept Cafe

Mocha Mojo konsept cafe

Mocha Mojo konsept cafe, Madras’ta konuşlandırılmış 110 kapağı bulunan kahve ve sohbet kültürünü daha da geliştirmek amaçlı konuşlandırılmış bir konsept kafedir.

Tasarım, 70’lerin ustalığı olan “özel” mobilya / duvar kağıdına işaret eder; bu ise erken dönem modernistlerinin iç mekana doğru yaklaşımını gözler önüne serer: Güzellik saflığı, işlevsel nesneler için azalma, saf renk ve saf malzeme üzerindeki ışık… Yalnızca 60’lı ve 70’li yıllarda, “zenginlik” ve “süs” gibi eski nitelikler iç kısımlara yeniden yoğunlaştırıldı ve sonuç olarak bu yoğunluğu taşıyan geniş alanlar  elde edildi. Aslında projede 60’lı 70’li yıllar arandı desek daha doğru bir tanım olabilir.

Üstelik mobilya tasarımcıları ve ressamlar bu katların inşası sırasında çok eğlendiler. Tüm bu legoyu andıran küpler 3d olarak oluşturulduktan sonra seviyeye göre konuşlandırıldılar. Çocukluk dönemimizde ki legolar gibi düşünebilirsiniz. Sonuç olarak Mocha Mojo konsept cafe diğer kafelere benzemeyen bir dizayn ile kendi fotoğrafını çerçeveletmeyi başarıyor. Mocha Mojo konsept cafe haricinde daha onlarca yüzlerce cafe konseptimiz ziyaretinizi bekliyoruz. O vakit huzurlarınızda cafe konseptleri .

Bu konular da ilginizi çekebilir

Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti Piece Of Paradise Cafe Konsepti   daha önceki yayınlarımızda olduğu gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir