Ana sayfa / KONSEPT / EV KONSEPTLERİ / Çocuk odası konseptleri korsan gemisi
çocuk odası kosneptleri korsan gemisi

Çocuk odası konseptleri korsan gemisi

Çocuk odası konseptleri korsan gemisi şaşırtan detayları ve mimarisi ile Marka Konsept olarak bizde hayranlık uyandırdı. Ve tabi ki her zaman olduğu gibi hemen sizlere bu muhteşem çocuk dünyasının detaylarını hazırladık.

Çocukların dünyasını hayal etmek zordur. Kendimizde evvelinde çocuk olmamıza rağmen, hafızalarımız zorlanır bir çok şeyi hatırlamakta. İşte  muhteşem çocuk odası konsept yolculuğumuzda neler gördüğümüzü kaleme almanın zamanı. 

Çocuk odası konseptleri korsan gemisi… Tüm korsan aksesuarlarıyla  birlikte harika bir atmosfer oluşturulmuştu. Çocuk yatak odası geri çekilme alanı, büyük bir kapalı su kaydırağı, çocuklar ve yetişkinler için bir oyun cennetini anımsatıyor. Korsan gemisi ayrıntılı olarak tasarlanmış. Fortress hapishanesi ise kaçırılmaması gereken başka önemli bir detay! Çocuk odası gerçek bir oyun odasına dönüştürülmüş desek sanıyoruz ki doğru olacaktır. Bulutlar, yunuslar, köpek balıkları ve balıklar duvarları süslüyor ve bırakın çocukları, biz yetişkinler için bile daha da bir cazibe kazanıyor.

Yeni tematik konsept bir kreş açmak isteyenler bu çalışmayı detaylarıyla düşünmeliler. Bu muhteşem çocuk odası ve oyun alanı projesi Steve Kuhl isimli mimara ait. İşte bu mimariden faydalanmak için harika bir fırsat huzurlarınızda.  Hiçbir eskiz, gemi boyutlarının hayal edebileceğini hayal bile edemez. Fakat Steve Kuhl bunu hayal ediyor. Macera denizini duvarlara aktarsa da buna rağmen harika bir asma köprü ile güverteye geçişi veriyor. Tamamen  Ahşap olan korsan gemisi, banyo ve soyunma odasının üstüne inşa ediliyor. Yani yer tasarrufu da cabası.Halatlı düğümlü serbest asılı halat – direksiyon simidinin yanındaki bir kaç kapıdan geçiyor ve  soyunma odasına geçiş saplıyor. Güvenlik nedeniyle, ebeveynler için de detaylar düşünüldü.Ebeveynler, koridordaki küçük bir pencereden çocukları izleyebiliyorlar. Ayrıca bakmayın halatların vs lerin resimlerden aşağı sarktığına. Çocuklar kesinlikle güvenlikleri için emniyet giysilerini kullanıyorlar. Kullanmazlarsa iniş kapıları kapanıyor 🙂 Tamam daha fazla görsel istediğinizi biliyoruz. İşte Çocuk odası konseptleri korsan gemisi diğer fotoğrafları…

 

Çocuk odası konseptleri korsan gemisi güverte

Çocuk odası konseptleri korsan gemisi kulesi

Çocuk odası konseptleri korsan gemisi yaşamı böyle oluyor

Çocuk odası konseptleri korsan gemisi tasarımcısı Steve Kuhl

Bu konular da ilginizi çekebilir

Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti Piece Of Paradise Cafe Konsepti   daha önceki yayınlarımızda olduğu gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al