Ana sayfa / KONSEPT / CAFE KONSEPTLERİ / Köpeksever Cafe Konsepti
cafe konsepti

Köpeksever Cafe Konsepti

Köpeksever Cafe Konsepti… Hayvanları hepimiz severiz değil mi? Cevaplarınızı duyar olsak da bu sevginin bir konsept konusu olacağını belki de düşünemezdik. Konumuz köpekseverliğin cafe konseptleri ile buluştuğu noktayı oluşturmaktadır. Sözü fazla uzatmadan bu muhteşem konseptin detaylarını sıralayalım.

Bu cafe konsepti, bir köpeksever tarafından keşfedilmiş olacak ki bu konseptte kahveden, çaydan daha çok köpekler ön plandadır. Bu konsepte sahip cafeden içeriye girdiğiniz andan itibaren, köpeklere karşı olan sevginiz kabarabilir. Fotoğraflardan da görüleceği üzere, cafe iki kısıma ayrılmıştır; küçük köpekler ve büyük köpekler olmak üzere. İçeride onlarca yüzlerce köpek bulmak mümkün olabiliyor. Hatta ziyaretçiler bu cafeye geldiğinde, üyelik oluşturuyor ve köpeklerinn resimlerini, yaşlarını ve ırklarını listeye kayıt ettiriyorlar. Cafe aynı zamanda bir köpek oteli olarak da işlev görebilir (isteğe bağlı olarak).

cafe konsepti

cafe konsepti

Köpeksever Cafe Konsepti : Kendinize ve Köpeğinize Zaman Ayırmanın En Keyifli Yolu

Bu cafe konseptinin en önemli detayı, temiz ve özenli düzeninde yatmaktadır.  Geri kalan tüm detaylar köpeğinizin ve sizin keyfinize kalmıştır. Son derece titizlikle düzenlenen bu cafe konsept içerisinde bir detay daha vardır ki bu detay samimiyetin tüm göstergelerini gözler önüne sermeye yetmektedir. Yukarıda köpeklerin, fotoğraflarının ve bilgilerinin alındığından bahsetmiştik. Bu üyelik sistemi, resmedilmiş ve köpeklerin bilgilerinin olduğu menü tarzında bir katalog oluşturulmuş. Bu sayede tüm köpekler görülebiliyor ve istediğiniz ile gidip zaman geçirme sansını yakalayabiliyorsunuz.

Diğer seçenekler ve muhteşem cafe konsepti fikirleri için tıklayınız.

Bu konular da ilginizi çekebilir

Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti Piece Of Paradise Cafe Konsepti   daha önceki yayınlarımızda olduğu gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al