Ana sayfa / KONSEPT / KİNETİK KONSEPT

KİNETİK KONSEPT

Kinetik enerji yayların melekleri konsepti

Kinetik enerji yayların melekleri konsepti Kinetik enerjinin sanatla buluşmasında ki konseptleri daha önce sizlerle paylaşmıştık. Fakat yine öyle sanatsal, öyle duygusal bir çalışma ile karşı karşıya geldik ki, sizlerle paylaşmadan edemedik. Kinetik enerji yayların melekleri konsepti çalışması daha öncekiler kadar büyüleyici ve benzersiz. Fakat bu seferki konsept sizleri alıp bir yerlere götürecek. Gösterinin icra edildiği mimari yapı bir yana dursun, fon olarak kullanılan müzik büyülemenin ötesinde. Derinlerinize ve düşüncelerinizin seyyahlığına yolculuk yapacaksınız. Marka Konsept ile daha nice benzersiz yayınlar için merhabalarınızı bizlerden eksik etmeyin.

Devamını Oku

Kinetik Enerji Dalgaların Dansı Konsepti

 Kinetik Enerji Dalgaların Dansı Konsepti Daha önce de sizlerle ” Kinetik enerjisi ile muhteşem konsept “ başlıklı bir yayın paylaşmıştık. Sizlerden gelen yoğun ilgi üzerine kinetik enerji ile alakalı sanatsal ve konsept yayınlarımızı biraz daha ilerletelim. Sizler için araştırdık ve bu yeni buluşun Amir Sallakh tarafından tasarlanan yeni konseptini sizler için yayınlamak istedik. Keyifli seyirler diliyoruz.

Devamını Oku

Kinetik Enerjisi İle Muhteşem Konsept

Kinetik Enerjisi İle Muhteşem Konsept Kinetik enerji ve muhteşem konsept ne alaka diyebilirsiniz fakat insanoğlu her gün yeni düşünüşleri, buluşları karşımıza çıkarmayı başarıyor. İşte son yıllarda çok fazla duyulmamış olsada, ince mühendislik detayları ve sanatsallık, kinetik enerji ile bambaşka bir boyuta geçiş sağlıyor. Marka Konsept olarak biz de sizler için harika bir konsept video hazırladık. Keyifli seyirler diliyor, daha fazla yeniliklerden haberdar olmanız adına sizi konsept kategorimizde bekliyoruz.

Devamını Oku
izmir tüp bebek bitcoin satın al