Ana sayfa / KONSEPT / 20 farklı konsept köprü

20 farklı konsept köprü

20 farklı konsept köprü

Londra Thames Nehri 9. Elms & Pimlico köprüleri için 20 farklı konsept köprü tasarlandı.

20 farklı konsept köprü Londra Thames’de yeni bir yaya ve bisiklet köprüsü için onlarca rakip tasarım, Wandsworth Konseyi tarafından düzenlenen uluslararası bir tasarım yarışmasında sergilendi. Köprü, Vauxhall ve Chelsea köprüleri arasındaki geniş boşluğu daraltmak amacıyla Nine Elms ve Pimlico arasında konuşlandırılmak üzere planlandı.

Mimarlık ve mühendislik endüstrilerindeki en büyük isimler ve en heyecan verici, gelecek yeteneklerin bazılarını içeren toplam 74 profesyonel ekip yarışmaya katılım sağladı. Diyeceksiniz ki sizin konsept köprüler neden 20 adet? 🙂 Sizler için görmeye değer en iyi tasarımları belirledik ve onları yayınlamak istedik.

Rekabetin bu aşamasında tasarımlar anonim olarak gösteriliyor. Bunun sebebi rakiplerin adil bir şekilde yarışmada varlıklarını sürdürebilmeleri. İlk aşamalı tasarım fikirleri online olarak yayınlanmakta.  Nine Elms ve Pimlico’daki topluluklara yerel sergilerde sergilenmektedir. Hadi şimdi bu muhteşem köprü tasarımlarına siz değerli Marka Konsept takipçileriyle göz atalım.

Bu konular da ilginizi çekebilir

2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti

2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti 2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti ana görseline baktığınızda bizim ülkemizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al