Ana sayfa / KONSEPT / EV KONSEPTLERİ / Manyetikli Ahşap Sehpa Konsepti
Ahşap Sehpa Konsepti

Manyetikli Ahşap Sehpa Konsepti

Manyetikli Ahşap Sehpa Konsepti dediğimizde şaşırdığınızı biliyoruz, fakat detayları anlattığımızda konunun aslını daha iyi anlayacaksınız! Yenilikçi tasarımla ileri teknoloji enerjisinin üretim hususunda uzmanlaşmış dükturu. Bu gözleri kendi üzerine çekmeyi başaran kahve masası şüphesiz bir çok tasarımcıya ilham kaynağı olacak.

Manyetikli Ahşap Sehpa Konsepti mıknatıslarla kimliğini ön plana çıkarıyor

Fındık ağacından üretilmiş olan bu sehpanın bir özelliği konuşlandırılmış mıknatıslar yardımıyla iticilik gücü kazanmasıdır. Yani birbirlerini iterler. Dolayısıyla aralarında ki boşlukların mimarı mıknatıslardır. Bu mobilya dinamik karakterinin sırrını ortaya koymaktadır. Bilim, bu tablodaki maglevin tamamına uyumu gösterir. Konik kavis konusundaki Rubik küpü manyetik bir sistem vasıtasıyla hareket ediyor ve çelik kablolar buna bağlı olarak geriliyor. Mıknatısların polaritesi, münferit küplerin birbirinden uzak kalmasını ve çelik kabloların dengeleme elemanları olarak kullanılmasını sağlıyor.

Alışılagelmiş sehpa esnek bir tasarımla hafif bir baskı veya dokunuşla ayarlanabiliyor. Daha sonra teması kestiğimizde, tablo yine orijinal şeklini alıyor. Bu mobilyalar bir oturma odasında minimalist bir tarzda güzel durabiliyor. Dekorasyon olarak da kullanabilirsiniz, çünkü gerçekten görenlerin ilgisini çekiyor. Biz bu tasarıma Marka Konsept olarak yaratıcılığı zirvesi sıfatını yakıştırıyoruz. Ayrıca kullanılan malzemelerin hafifliği onun taşınmasını kolaylaştırıyor. Buyrun diğer görsellerine bir göz atalım. Konsept üzerine duymak istediğiniz her şey için konsept kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın…

Bu konular da ilginizi çekebilir

Konsept Restaurant Twenty

Twenty Five Lusk Konsept Restaurant 

Twenty Five Lusk Konsept Restaurant Twenty Five Lusk Konsept Restaurant Sanfrancisco şehrinde 1917 yılından kalma bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir