Ana sayfa / KONSEPT / Ofis masa konseptleri

Ofis masa konseptleri

Ofis masa konseptleri, aslında düşünüldüğünden çok daha fazla önem taşımaktadır. Öncelikli olarak Ofis mobilyalarının birçok işlevi yerine getirdiğini ifade etmek gerekiyor. Bilgisayar için yeterli alan, dosya ve belgeler için başka bir depolama alanı, en önemli belgelerin saklanabileceği ayrı bir bölme vs.  Müşteriler ve iş ortakları, ofisinizin kalitesiyle sizleri daha da takdir ediyor. Eskiden sarayların ihtişamlı yapılmalarının nedeni de aslında bu ilk izlenim fikrinden geldiğini inkar edemeyiz. Tabi ki güç gösterisi de buna dahil.

Ofis masa konseptleri – İlk izlenimler büyük önem taşır – Konsept Masalar

Kendi evlerimizi kurarken tasarlarken de bu ilk izlenime önem veririz. Her ne kadar doğru olan bizi rahat ettirecek, rahat çalışmamız olanak sağlayacak seçimler faydalı  olsa da bazen bunlardan feragat edebiliyoruz. Ama günümüzde artık modern çizgilerde de rahatlık fazlasıyla düşünülmeye ve uygulanmaya başlandı. Evlerimizde kendi beğenilerimizi ön planda tutsakta, ofislerimize belirli kriterleri sağlamak durumundayız. Düzgün, derli toplu, temiz ve kaliteli görünen, gerekli saklama alanlarına sahip olma özellikleri… Yukarıdaki resim -. Frezza tasarımı. Genellikle ahşap veya metal unsurları olan bu tasarımı beyaz tahtalar birleştirme özelliğine sahip.. Unutmayın! Ahşap, odaya sıcak bir görünüm verir ve misafirlerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlar.

Ofis masa konseptleri – Ünlü markalardan tasarım fikirleri

Modern ofislerin genellikle iki versiyonu mevcuttur. Birinci model, gün boyunca birçok randevuya sahip olan ve bir konferans odası yerine firmayı kullanan yöneticiler için tasarlanmıştır. İkinci tasarım, işlevsellik ve stili bir arada barındıran çok çalışan ve çalışanlar için uygulanır. Sinetica’nın tasarımı bahsettiğimiz detaya uygun örnek olabilir. Ve Marka Konsept olarak diğer markalardan derlediğimiz tasarımları sunmanın vakti geldi.

Bu konular da ilginizi çekebilir

Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti Piece Of Paradise Cafe Konsepti   daha önceki yayınlarımızda olduğu gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al