Ana sayfa / KONSEPT / ARABA KONSEPTLERİ / Mini Seven Sevenleriyle buluşuyor

Mini Seven Sevenleriyle buluşuyor

Mini Seven Sevenleriyle buluşuyor. Benzersiz tasarımlar ve benzeriz MİNİ hissinin daima bütünleyicisi olmuştur. En son MİNİ neslinin ilk tasarım modeli olan mini seven, markanın gelenekselleşmiş değerleri ile mevcut ürün kalitesinin çarpıcı örneğini gözler önüne sermektedir.

MİNİ 3 kapı ve MİNİ 5 kapı olarak sunulan MİNİ neslinin ilk tasarım konsept modeli olan yeni MİNİ Seven, iç ve dış tasarımlarının göz kamaştırıcı etkisinin yanı sıra son teknoloji donanım seçeneklerini de bünyesinde barındırmaktadır.


Yeni MİNİ Seven ismini nereden aldı?

Adını Klasik MİNİ’nin 1956 yılında ilk üretimin başladığı Austin Seven’den almıştır. Tasarımın modeli, dört motor çeşidi ile MİNİ Seven 3 kapı ve MİNİ Seven 5 kapı olarak piyasaya sunulmuştur.

DIŞ TASARIMI

Dış tasarım örnekleri ise, Lapisluxury Blue MİNİ Yours gövde rengi ve 3 farklı renk seçenekleri ile sunulmuştur. Dış ayna kapakları ve tavan Melting Silver rengiyle tasarlanmıştır. Özel MİNİ Yedi kollu iki renkli tasarımıyla 17 inç jantlar, MİNİ Seven kapı eşik kaplamaları ve MİNİ Seven logolu yan hava delikleri diğer tasarım harikaları içerisinde yerini almıştır.mini seven 2

İÇ TASARIM

Tasarım harikaları kumaş/deri kaplamalı Diamond Malt Brown koltuklar tercih edilmiştir. İç düzeyler ise Piyano Siyahı rengindedir. Merkezi gösterge paneli çerçevesinde ise MİNİ Seven logosu bulunmaktadır. Daha fazla konsept haber için konsept kategorimiz sizleri bekliyor. mini-seven-3

Bu konular da ilginizi çekebilir

20 farklı konsept köprü

20 farklı konsept köprü Londra Thames Nehri 9. Elms & Pimlico köprüleri için 20 farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir