Ana sayfa / KONSEPT / Blue Frog Lounge Restoclub Konsepti
restoclub konsepti

Blue Frog Lounge Restoclub Konsepti

Blue Frog Lounge Restoclub Konsepti

Blue Frog Lounge Restoclub Konsepti Hindistanlı mimar Serie’nin yaratıcı dünyasının eseri olarak ortaya çıkıyor.

Mumbai’deki kuzeyde eski değirmen bölgesinde bulunan  aydınlatılmış büyük bir endüstriyel depo, ses kayıt stüdyolarının kompleksine ve akustik bir salona dönüştürülmesi amacı ile revize ediliyor. Bu salonda bir restoran, bar ve canlı bir sahne bulunmaktadır. Şartların bu şekilde birleşmesinin ötesinde, Blue Frog akustik bir deneyimle paralellik kurmayı amaçlıyor.Yani aslında her detayıyla müzikle alaklı bir kompleks diyebiliriz. Fakat burada ki en büyük vurgu restaurant kısmında ortaya çıkıyor.

Blue Frog Lounge Restoclub Konsepti Mimari Detayları

Farklı boyutlarda silindirik kabinleri 4 ila 10 kişilik bir alana yerleştirilmiş olup, sahnede kesintisiz görüntüler elde etmeyi amaçlayan, oturmuş yemek yeme restoranlarının ve ayakta duran müşterilerin göz hizalalarını ayarlamak için çeşitli yüksekliklerde düzenlenmiştir. Yani göremiyorum önümden çekilin gibi çok karşılaştığımız yurdum sorunlarını Hindistanlı mimar ortadan kaldırıyor.Boş orta alan ise ayakta duran ziyaretçiler için ek alan olarak veya sahneye bir uzantı olarak kullanılabilir şekilde tasarlanmış.

Marka Konsept Blue Frog Lounge Restoclub Konsepti ile beraber bugüne kadar siz değerli ziyaretçilerimize onlarca yüzlerce konsept sundu. Peki yeni ziyaretçilerimizin diğer konseptlere göz atmaya vakti oldu mu? Belki bir kaç tanesine. Hadi o zaman diğer konseptleri nereden bulacağını tarif edelim. Genel konsept yayınlarımız için konsept, restoran ve cafe mimarisi için restaurant konseptleri – cafe konseptleri , ev mimarisi için ev konseptleri, otomobil dizaynları için araba konseptleri, yat tasarımları için yat konseptleri kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Unutmadan hatırlatmak sitediğimiz bir başka önemli husus daha mevcut. Mimari bir ofis sahibi iseniz ya da mekanınızın konsept yayın olarak uygun olduğunuzu düşnüyorsanız bizimle iletişime geçin. Sizlere de marka konsept platformunda açacağımız bir sayfamız olacaktır. Reklam alanlarımızı dillendirmiyoruz. Malum nereye baksanız reklam alanı bannerlarımızı görmeniz mümkün. O vakit marka ve konsept ile alakalı herşeyi bizimle takibe devam.

 

 

Bu konular da ilginizi çekebilir

2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti

2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti 2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti ana görseline baktığınızda bizim ülkemizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al