Ana sayfa / KONSEPT / Ciel de Paris Restaurant Konsepti
Restaurant Konsepti

Ciel de Paris Restaurant Konsepti

Ciel de Paris Restaurant Konsepti

Ciel de Paris Restaurant Konsepti kesinlikle ilham alınacak çizgilerle doldu. Marka Konsept Ciel de Paris Restaurant Konsepti ile alakalı tü görselleri sizler için hazırladı. Peki bu harika restaurant konsepti hakkında biraz daha bilgi paylaşımına ne dersiniz?

Ciel de Paris Restaurant Konsepti Fransız tasarımcı Noe Duchaufor Lawrance tarafından yeniden tasarlandı. Paris’te Montparnasse kulesinin 56. katında bulunan mekan yeni konseptiyle göz doldurdu. Malum manzarası ile  her zaman popülerliğini koruyan Montparnasse kulesinin 56. katında olmak restaurant konseptinin eksikleri olsa dahi göstermemekte büyük rol oynuyor.

Siyah tavan aynaları alanın ışıklarını yansıtıyor, orta çubuk tabanı aydınlatmayı gizliyor. İç tasarımcı ayrıca sipariş edilen mobilyalarda rahat deri yemek sandalyelerinde kehribar tonlarını sürdürerek bütünlüğü sağlıyor. Duvarların ve zemin kaplamalarının yumuşak gri arka planı, sakin bir arka plan oluşturuyor ve pırıl pırıl yüzeylerde kesintisiz ışıkların çalışmasına izin veriyor.

Ciel de Paris Restaurant Konsepti, sadece bir turistik yer olmaktan çok, en seçici Parisli müşterilere layık bir yer olarak gözüküyor. Daha fazlası için Restaurant konseptleri

Bu konular da ilginizi çekebilir

2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti

2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti 2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti ana görseline baktığınızda bizim ülkemizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al