Ana sayfa / KONSEPT / Tori Tori Japon Restaurant Konsepti
Japon Restaurant Konsepti

Tori Tori Japon Restaurant Konsepti

Tori Tori Japon Restaurant Konsepti

Tori Tori Japon Restaurant Konsepti Meksika’nın başkenti Polanco bölgesinde bir ev olarak dururken birileri bu evden benzersiz bir konsept yarattı. Restaurant konseptleri yayınlarımızda yine alışıla gelmeyen bir yayınla sizleri selamlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Tori Tori Japon Restaurant Konsepti Rojkind Arquitectos ve Esrawe Studios tarafından tasarlandı. 3 katı bulunan yapı futuristik çağdaş bir tasarıma dönüştürüldü.

Hassas kesimli bir çelikten yapılmış balık benzeri bir cilt, restoranın cam duvarlarını kaplarken, çarpıcı geometrik iç mekanda yüzer giriş merdivenleri ve cesurca dizayn edilen taneli ahşapla kaplı bir çay salonu ve bir ucunda yemyeşil bir dikey bahçe ile bu harika konsept misafirlerini ağarlamaya devam ediyor.

Katsumi Kumoto Kawasaki’nin sevilen Japon restoranının yeni şubesi olarak açılan bu restaurant, ağırlıklı olarak deniz ürünleriyle yüzen bir menüye sahip. Yolunuz düşerse mutlaka uğramalısınız. Düşmeyecekse ve yeni bir restaurant konsepti arıyorsanız bu konseptten mutlaka esinlenilecek birşeyler yakalamaya çalışın. Biz çok beğendik 🙂

Bu konular da ilginizi çekebilir

2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti

2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti 2050 Paris Akıllı Şehir Konsepti ana görseline baktığınızda bizim ülkemizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al