Ana sayfa / KONSEPT / ARABA KONSEPTLERİ / Rimac Concept Two Ezberleri Bozacak
Rimac Concept Two

Rimac Concept Two Ezberleri Bozacak

Rimac Concept Two Ezberleri Bozacak

Hırvatistan merkezli otomobil dünyasının krallarından Rimac concept two ezberleri bozacak. Geçtiğimiz aylarda piyasayı altüst eden Concept One hypercar’ı podyumlara çıkarmıştı. Hırvat üretici ses getiren gösterinin ardından  ikinci modelin geleceğini açıkladı. Ve hatta lansman için net bir tarih dahi verildi. Standart coupe modelinden çok daha farklı olacağı  dedikoduları da camiada hızla yayıldı.

Rimac Concept Two Ezberleri Bozacak / 0-100 km/s 2.6 saniye

Hırvat üretici tarafından şu ana kadar  8 adet Concept One ve 2 adet Concept S modeli üretildi. Rimac operasyon sorumlusu Monika Mikac basın açıklamasında ilk yıl 20 adet elektrikli hypercar satma hedeflerinin olduğunu belirtti. Concept Two modelinin bir önceki seriye göre daha hızlı ve yüksek performansa sahip olduğu da vurgulandı. Concet one modeli 1224 beygir güce sahipti. 0-100 km/s seviyesini 2.6 saniyede görebiliyordu.

Concept two daha güçlü ve hızlı olacak diye düşündüğümüzde günlük hayatımızda kullanılmayacak bir araç olacağı gerçeği mevcut. Fakat üretici buna karşılık menzil iyileştirilmesiyle bunun üstesinden geleceğini mesaj olarak iletiyor.

Pagani, Koenigsegg ve Bugatti gibi devlerle aynı podyumu paylaşacak olan  Concept Two, 1 milyon dolardan daha fazla bir rakamla satışa sunulacak. Daha fazla geleceğin otomobilleri hakkında bilgi almak için lütfen araba konseptleri kategorimizi ziyaret edin.

      

Bu konular da ilginizi çekebilir

Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti

Piece Of Paradise Cafe Konsepti Piece Of Paradise Cafe Konsepti   daha önceki yayınlarımızda olduğu gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al