Ana sayfa / MARKA / 658 Markanın Katıldığı Yarışmadan Türkiye’ye 4 Ödül

658 Markanın Katıldığı Yarışmadan Türkiye’ye 4 Ödül

658 Markanın Katıldığı Yarışmadan Türkiye’ye 4 Ödül ! Türk kadın girişimci Bahar Alan’ın  kurduğu zeytinyağı markası (Nova Vera) Amerika’daki yarışmadan 4 ödülle birlikte döndü. Bu ödüller, Türkiye zeytinyağı sektörü için bir prestij olsa da kadın girişimcileri cesaretlendirecek bir nitelik taşımaktadır.

658 Markanın Katıldığı Yarışmadan Türkiye’ye 4 Ödül Geldi

Alınana ödüllerden sonra Nova Vera şirketinden yapılan açıklama şu şekildedir; dünyanın en ünlü ve önemli zeytinyağı yarışmalarından biri olan Los Angeles International Extra Virgin Oil Competition da üçü altından oluşan toplamda 4 ödül aldık. Ve biz bu yarışmaya bu sene ilk defa katıldık. Nova Vera markamız, natural sızma zeytinyağları arasında Türkiye’de altın madalya kazanan tek üretici markadır.

Kadın girişimci olarak Bahar Alan’ı kutluyor markalarının önleri açık olsun diyoruz. Elbette ki 3’ü altından oluşan toplamdaki 4 ödülün de bizleri gururlandırdığını sözlerimize eklemeden geçemiyoruz. Ödül alan markaları huzurlarınıza taşırken bir kadın girişimciye üstelik de yerli markamıza yer vermek bizler için ayrı bir gurur kaynağıdır. Zeytinyağından söz açılmışken sağlıcakla kalın diyoruz.

ödül alan markalar

 

 

Bu konular da ilginizi çekebilir

ödül alan markalar

TAB Gıda Ödüle Doymuyor

TAB Gıda Ödüle Doymuyor… Ödül alan markalar köşemizde sizlerin takdirini ve beğenisini toplayan markalara yer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir