Ana sayfa / MARKA / Alfa Romeo Ödülleri Kaptı
alfa romeo ödülleri

Alfa Romeo Ödülleri Kaptı

Alfa Romeo Ödülleri Kaptı! Alfa Romeo serilerinin sportif sedanı Giulia Quadrifoglio iki kategoride birden ödül almayı başardı. ingiliz BBC Top Dergisi Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio’yu ‘yılın otomobili’ olarak seçtiği gibi yine Top Gear okurlarının oyları ile ‘yılın en iyi otomobili’ de yine bu modelin oldu. Ödülle ilgili konuşan Dergi; güçlü motor, yol tutuşu ve güzellik hepsi Giulia Quadrifoglio da mevcut ifadelerini kullandı.

Alfa Romeo Ödülleri Kaptı! İşte detaylar…

Mühendislerin titizlikle tasarladığı Giulia Quadrifoglio, altı silindirli turbo benzinli bir motora sahip olmasının yanında 510 HP’lik gücü de mevcuttur. Yapısal olarak  güç/ağırlık oranını sağlamak için son derece hafif metaller kullanılmıştır.  Ayrıca sürücünün seçimi doğrultusunda tercih edebileceği bir de yarış modu söz konusudur. Alfa Romeo ödülleri kaptı bize haberini yapmak düştü. Diğer  Ödül Alan Markalar ile ilgili detaylı  bilgi sahibi olabilmek için takipte kalın.

 

Bu konuda ilginizi çekebilir

Marka Günlüğü 09.02.2018

Marka Günlüğü 09.02.2018 Marka Konsept marka günlükleri ile markalar hakkında yorulmadan, zaman kaybetmeden haberdar olmaya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir