Ana sayfa / MARKA / Apple Gözünü Adroid Kullanıcılarına Dikti
apple ve adroid

Apple Gözünü Adroid Kullanıcılarına Dikti

Apple Gözünü Adroid Kullanıcılarına Dikti… Gün geçmiyor ki yeni raporlar yayınlanmasın. Bu raporlardan biri yakın bir zaman önce paylaşılmış ve Apple cephesinde hoş karşılanmamıştı. Rapora göre dünya genelinde Adroid kullnımı artarken, İOS kullanımının ise azaldığı yönündeydi. Bu duruma Apple’ın sehirci kalması beklenmez elbette, Apple’da kolları sıvadı ve sadık olmayan Adroid kullanıcılarını cezbetmek için strtejisini oluşturdu.

Apple Gözünü Adroid Kullanıcılarına Dikti : Apple Ne Yaptı?

Apple web sitesi içeriğinde bulunan ‘Switch’ sil baştan düzenlendi ve Adroid kullanıcılarının daha az veri kaybı ile nasıl İOS’lu olabileceği yönündeki noktaların altı çizildi. Oldukça masumane olan bu strateji insanların tercihini bilgi ile yol verebilmek hedefinde şekillenmiş gözüküyor.

Elbette Apple bununla da kalmadı ve Youtube hesabından 5 yeni video paylaştı ve bu paylaşımlarla da Apple gözünü Adroid kullanıcılarına dikti başlığımızı doğruladı. Videoların ana temasında; İOS’a geçmenin ne kadar kolay olduğu ve İOS’un faydaları yer aldı. 5 videonun akabinde 3 video daha geldi ve bu videolardan birinin odağı, Google Play’de yer alan Move to İOS uygulaması oldu. Diğer iki videonun odak noktası ise İOS’un kusursuzluğu ve güvenilirliği üzerine şekillendi.

Apple stratejik hedefinde ne derece başarıya ulaşacak şuan için bilmiyoruz. Lakin yakın zamanda açıklanan veriler bu başarının oranlarını da gün yüzüne çıkaracaktır. Marka Haber bünyemizin, bugünkü konuğu Apple’a bol şans diliyor. Stratejik bir planın hedefi olduğumuzu da hatırlatmadan geçemiyoruz 🙂

apple ve adroid

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir