Ana sayfa / MARKA / Bauhaus Hangi Ürünün Satışını Yasakladı?
Bauhaus Hangi Ürünün Satışını Yasakladı3

Bauhaus Hangi Ürünün Satışını Yasakladı?

Bauhaus Hangi Ürünün Satışını Yasakladı? Bu yasak haberi en anlamlı yasak haberleri arasında en başta yer alabilir. Özellikle özel günlerde ve eğlencelerde hepimizin aklına ihtişamıyla aklımızı başımızdan alan havai fişekler gelir değil mi? Aslında havai fişeklerin pek çok zararı mevcut. Bu ürün yoğun şekilde kimyasal madde barındırdığından birincil olarak havaya zarar veriyor. Bununla da kalmıyor kuşların ölümüne yol açıyor ve dikkatli uygulanmazsa el yanmalarına sebep oluyor.

Bauhaus Hangi Ürünün Satışını Yasakladı? Peki Neden?

Bauhaus Hangi Ürünün Satışını Yasakladı? Sorusunun net cevabı kesinlikle ‘havai fişek’. Bilinenlerin dışında bir de bilinmeyen etkisi de var. Havai fişekler köpeklerin psikolojini bozuyor! İşte bu sebepten daha doğrusu sebeplerden dolayı Bauhaus havai fişek satımını yasakladı. Üstelik bu ürünün satışından kar edebilecekken bu kararı verdi. Kararı açıklarken de hayvanların ve insanların sağlığı için havai fişek satışlarını yasakladıklarını ilettiler. Marka Konsept olarak bu kararı destekliyoruz.

 

bauhaus

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir