Ana sayfa / MARKA / Cocacola Fabrikasında Kokain bulundu
cocacola

Cocacola Fabrikasında Kokain bulundu

Fransa’da devrim niteliğinde kokain operasyonu yapıldı. Coca-Cola fabrikası içerisinde 50 milyon euro piayasa değeri olan kokain bulundu.

Kokainin, Güney Amerika’dan Fransaya yönlendirilen bir konteynerdeki portakal suyu konsantresi çantaları içine saklanmış olduğu tespit edildi. Fransa’nın güney bölgesinde Signes köyünde ele geçirilen kokainle alakalı olarak soruşturma başlatılırken, Cocacola çalışanlarının konuyla alakalarının bulunmadığı bildirildi. Operasyon sonucunda Cocacola fabrikasında 370 kg kokain olduğu ortaya çıktı.Bu Fransa’da bir  seferde ele geçirilen en fazla kokain miktarı olarak tarihe geçti. Toulon savcısı Xavier Tarabeux, vakayı  ‘kötü bir sürpriz’ olarak değerlendirirken, kendilerinin oldukça şaşırdıklarını ifade etti.

‘Çalışanların kokainle hiç bir ilgisi yok’

Uyuşturucu operasyonunda kokain maddesinin takibini gerçekleştiren yetkililer, Coca-Cola fabrikası çalışanlarının her hangi bir alaka olmadığını net bir biçimde vurguladı. Coca-Cola’nın bölgeden sorumlu başkanı Jean-Denis Malgras ise, yerel bir dijital haber sitesinden  yapmış olduğu açıklamasında “Soruşturmanın ilk bulguları çalışanların konuyla alakasız olduklarıdır” dedi.

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir