Ana sayfa / MARKA / Dalin markasının tarihçesi

Dalin markasının tarihçesi

Ülkemizin Gurur Kaynağı Dalin Markasının Tarihçesi

Dalin İlk Olarak Ne Zaman Piyasaya Çıktı?

Dalin markasının tarihçesi…Dalin kimin? Dalin hangi ülkenin?  Dalin ilk defa 1983 yılında piyasaya sürüldü. Neredeyse 30 yıldır bebeklerimizin ve çocuklarımızın göz yakmayan şampuanı olarak markalaşmaya devam ediyor. Dalin marka değeri bizimle beraber büyüdü desek yeri olacaktır.

Dalin markasının tarihçesi | Dalin’in Hikayesi Nedir?

Markanın yönetim Kurulu Başkanı, Kemal Karaağaç eğitimi için gittiği yurt dışında, bir hocasının anlatısından etkilenerek Dalin markasını üretme fikrine kapılıyor. Hem isim babası hem de markalaşma adımlarını Türkiye’de inşa ediyor.

Neden Civciv?

Civciv samimidir ve bir anne için yavruyu temsil eder. Bu nedenle civciv marka için önem arz ediyor. Civciv markanın piyasaya çıktığı günden beri, markanın sembolüdür fakat teknolojik gelişmelerle birlikte civcivin görüntüsünde ufak değişiklikler yaşanmıştır.

dalin markasının tarihçesi 4

 

Dalin’in Önceliği Nedir?

Dalin’in önceliği, insanlara güven verebilmektir. Dalin aynı zamanda Bilim İlaç ile kardeş şirkettir. Bu konseptte ilaç hassasiyetinde ürünler üretiyor ve kalitenin olmazsa olmazları olduklarını vurguluyorlar. Sonraki amaçlarının ise bebeklere ve çocuklara banyo yapmayı sevdirmek, annelere yardımcı olmak amaçları ile ilerlediklerini söylüyorlar.

Bu konular da ilginizi çekebilir

ödül alan markalar

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a geldi. 2018 yılının ilk aylarında gerçekleştirilen ödül töreni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al