Ana sayfa / MARKA / Dedeman Y Kuşağı Sakinleri İçin Hazırlanıyor
dedeman

Dedeman Y Kuşağı Sakinleri İçin Hazırlanıyor

Dedeman Y Kuşağı Sakinleri İçin Hazırlanıyor! Otelde bir marka olan Dedeman, geliştirmiş olduğu stratejik kararları ile markalarına bir marka daha eklemek niyetinde. Geliştirilecek olan bu marka öncelikli olarak İstanbul ve Anadolu’nun hareketli şehirlerinde uygulanacak olsa da yakın zamanda tüm dünyaya yayılacağı gün gibi ortadadır. Yeni marka altında kurulacak olan otellerin oda sayıları 80-140 aralığında olacak olsa da Dedeman, Otel Konseptleri alanında yeni bir devrime hazırlanıyor diyebiliriz.

Dedeman Y Kuşağı Sakinleri İçin Hazırlanıyor

Dedeman Otellerinin Ceo’su olan Emrullah Akçakaya, üçüncü bir marka ile geliyoruz, bu oteller focused service ya da budgt otel olarak  bilinmektedir. Hazırlıklarımızı yaptık her şey hazır, cümleleri ile yakın zamanda yeni marka ile tanışacağımızın sinyallerini verdi.

Odalar metrekare olarak daha küçük, hizmet çeşidi az ama kalite olarak üst düzey otellerle yeni markamızın yeni konseptini alacağız. Yeni markanın hedef kitlesi, iş gereği seyahat etmek zorunda kalan kişiler ve Y kuşağı olacak. Y kuşağı diyoruz çünkü Y kuşağı lüks otellere para vermek yerine daha ekonomik otellerde kalıp otele ödeyeceği para ile dışarıda eğlenmek istiyor. Tüm detayları düşünerek hazırlanan Dedeman Grubunun yeni markası öncelikli olarak Türkiye pazarında büyümeyi hedeflese de Türkiye’nin ticari ilişkilerinin yoğun olduğu ülkelerde de büyüme katetmek istemektedir.

Yeni marka ile hizmet veren otel henüz hizmete açılmamış olsa da Marka Konsept olarak takipte olacağız. Yeni gelişmeleri Marka Haber başlığı altından takip edebilirsiniz.

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir