Ana sayfa / MARKA / DHL Express Girişimci Desteği
DHL Express Girişimci Desteği

DHL Express Girişimci Desteği

DHL Express Girişimci Desteği ! DHL Express Türkiye’deki e-ticaret hacminin artışını göz önünde bulundurarak yeni bir yatırım planı açıkladı. Bu plana göre 2016 ve 2017 yıllarında Türkiye’ye toplamda 185 milyon dolar yatarım yapmış olacağı belirtildi. Bu yatırımın müşteri memnuniyetini beraberinde getireceği şüphesiz bir gerçek olarak karşımızda durmaktadır.

DHL Express Girişimci Desteği ve Gerçekleri

DHL Express’in yayınlamış olduğu Türkiye verileri gösteriyor ki; 2016 yılı içerisinde e-ticaret sitelerinden yurt dışı gönderilerinin yarısı ABD’ye teslim edilmiştir. 2016 ihracat için zorlu bir yıl olsa da ABD e-ticaret gönderileri %5’lik bir artış göstermişti.

DHL Express’in Türkiye CEO’su olan Claus Lassen, yeni yatırım planları ile ilgili bir takım açıklamalarda bulundu. ‘400 milyar dolar seviyesinde seyreden küresel e-ticaret pazarı 2020 yılında 1 trilyon dolara ulaşmasını bekliyoruz ve bu pazarın sağlıklı bir şekilde büyütmek için çalışıyoruz’ ifadelerini kullandı. Bu ifadelerin yanı sıra Türkiye’deki en öenmli büyüme alanı olarak e-ticareti görüyoruz. Bu sebepledir ki yakın zamanda ABD’de hayata geçirmiş olduğumuz yatırımı Türkiye’de de hayata geçireceğiz ve gönderi gönderimindeki verimliliği arttıracağız şeklinde konuştu. DHL Express Girişimci Desteği ile müşteri memnuniyetlerini üst safhada tutmayı hedeflediği gibi müşteri bağlılığı da yaratmak niyetinde… Haberlerin detayları için takipte kalın.

 

 

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir