Ana sayfa / MARKA / Ve dünya devi marka elektrikli otomobil üretmeye karar verdi
Ve dünya devi marka elektrikli otomobil üretmeye karar verdi

Ve dünya devi marka elektrikli otomobil üretmeye karar verdi

Ve dünya devi marka elektrikli otomobil üretmeye karar verdi

Otomotiv dünyasının İngiliz devi elektrikli otomobil üretimine başlayacağını resmen açıkladı.

Hibrit otomobiller,  geleceğimizin yakıt ihtiyaç türlerini değiştirmek için üzerinden en çok durulan, çaba gösterilen ve arge yatırımları yapılan merkezi bir nokta olma özelliği taşıyor. Malum günümüzün en büyük sorunu enerji.. Hibrit otomobiller bize göre geleceğin enerji sorununu ortadan kaldırmayı başaracak.

Hibrit otomobillerin günümüzde ki mevcut gelişimi her ne ne kadar sessiz çalışan bir araç modelini gösteriyor ise de bunun böyle olmayacağı gerçeğini porsche 918 spyder, McLaren P1 gibi araçlar kanıtladılar. Yani hibrit otomobillerin sessiz ve güçsüz olacağını düşünmeyin. Teknolojik devrimler her gün bir yenisiyle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

McLaren ailesi de tüm bu gelişimler doğrultusunda tamamen elektrikle çalışan muhteşem süper bir otomobil üreteceklerini söylediler. 2020 yılında tanıtılması planlanan aracın Tesla yapıp Roadmaster modelinin ardından dünyanın ikinci tamamen elektrikli  otomobili olacak. McLaren ekibnin en hızlı otomobili olarak bilinen P1 modeli kadar gücü ve performansı olacağı ileri sürülen bu yeni otomobilin menzilinin ise 800 km civarında olması planlanmış. 1 milyon dolar üzerinde fiyatı olacağı McLaren yetkilileri tarafından açıklanan otomobilin geleceğe yönelik özel bir imza atacağına inanıyoruz.
Marka konsept ile markanızı takip edin…

Bu konular da ilginizi çekebilir

ödül alan markalar

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a geldi. 2018 yılının ilk aylarında gerçekleştirilen ödül töreni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al