Ana sayfa / MARKA / Dünyaca Ünlü İki Marka Armada’da
Dünyaca Ünlü İki Marka Armada'da

Dünyaca Ünlü İki Marka Armada’da

Dünyaca Ünlü İki Marka Armada’da

Perakende sektörünün özellikle  Ortadoğu ve dünyadaki en büyük başrol sahiplerinden Abu Issa Holdingten haberler var. Abu Issa Holding Türkiye’ye getirmiş olduğu  dünyaca iki ünlü markasının Armada’da mazağalarını açtı. Dünya genelinde büyük ün kazanmış ve marka olarak kendini kabul ettirmiş  Cole Haan ve Mosafer markalarının kutlaması yakında gerçekleşecek. 19 Aralık tarihinde 14.30- 16.30 saatleri arası Özlem Süer’in katılımıyla  özel bir etkinlik düzenlenecek.

Dünyaca Ünlü İki Marka Armada’da Özlem Süer’le sizleri bekliyor

Sektöründe fark yaratarak tüketicileri benzersiz  konsept tasarımlarıyla büyüleyen  Mosafer ve Cole Haan markaları, Armada mağazalarının açılış kutlamalarında Özlem Süer ile ziyaretçilerini kucaklamaya hazırlanıyor. Özlem Süer, bu harika açılış kutlamasında 2018 yılının  önemli varsayılan stil ve moda trendlerini anlatacak. Tabi ki buna ilaveten yeni yıla geri sayımlar başlamışken ve süre oldukça daralırken hediye seçme adına önemli tüyolarda bulunacak.

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir