Ana sayfa / MARKA / Huawei’nin Türkiye Kararı
Huawei

Huawei’nin Türkiye Kararı

Huawei’nin Türkiye Kararı Marka Bağlılığı oluşturacak cinsten desek çok da abartmış olmayız! Huawei Türkiye Ar-Ge Direktörü Wu Lianqing, 400’den fazla nitelikli Türk mühendisi istihdam etmekteyiz. 2017 sonuna kadar ise bu rakamı 450’nin üzerine çıkartmak niyetiyle beraber uzun vadede özellikle Türkiye ve Avrupa bölgelerine odaklanarak büyümek istiyoruz ifadelerini kullandı.

Huawei’nin Türkiye Kararı ve Açıklamaları

Wu Lianqig açıklamalarına devam ederek; Huawei olarak Türkiye’nin 2023 planları doğrultusunda ülkeye katkıda bulunmak gibi planlarımız var. 2016 yılı içerisinde Türkiye merkezimizden, 30’dan fazla ülkeye 82’den fazla proje sağladık. Özellikle Türkiye’deki merkezimizde Bilgi ve İletişim Teknolojileri için yazılım ve yenilikler üzerinde çalışıyoruz. Huawei Türkiye merkezi Çin’den sonra en büyük ikinci yazılım merkezi konumundadır, ifadelerini kullandı.

Önemli açıklamalarda bulunan Wu, Türkiye ile büyümek istediklerini ve Türkiye merkezlerinin oldukça önemli bir merkez olduğunun altını çizdi.

 

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir