Ana sayfa / MARKA / Instagram’da Satılabilir Reklam Yeniliği
marka haberleri

Instagram’da Satılabilir Reklam Yeniliği

Instagram’da Satılabilir Reklam Yeniliği… malum gelişen teknoloji ile uzaklar çok yakın olmaya başladı. Uzaklar yakın oldu olmasına ama bu kolaylığı iş hayatı üzerine entegre edip kazanç sağlayabilmek de mecburi bir istikamet olmaktan öteye geçemedi. En çok kullandığımız sosyal ağlar edir diye kendimize sorduğumuzda, kuşkusuz ki Instagram ilk iki içerisinde yer alacaktır. Aktif bir Instagram kullanıcısı iseniz ve bu kullanımı kazanca dönüşmek istiyorsanız haberimizin detaylarına odaklanın lütfen.

Instagram’da Satılabilir Reklam Yeniliği ile Satışlar Artacak

Instagram koleksiyon kampanyası adını verdiğiyeni, satılabilir reklam sistemi geliştirdi ve e-ticaret dünyasında daha aktif olmak için yola çıktı. Bu yola çıkış videolarla harmanlanıp, kullanıcıların Instagram içerisinden çıkmadan ürün satın almalarına yardımcı olmaktadır.  . Test aşamasını tamamlamış bulunan bu girişim, umut verici ve sevindirici sonuçları ile tam tüm kullanıcılarından tam not almayı başardı diyebiliriz. Instagram üzerinde bulunan reklamlara tıklayıp, tıkladığımız site üzerinden alışveriş yapıyorduk. Şimdi ise Instagram üzerinden hiç ayrılmadan alışverişlerimizi yapabileceğiz.

Facebook’un genel müdürü Sandberg, ‘Instagram, işletmelerin mobil cihazlar üzerindeki görsel mağazasıdır ve görüyoruz ki bu mağazada insanlar kendilerine daha çok iş bulabiliyorlar’, derken aynı zamanda bu girişimin de gerekçelerini ortaya koymaktadır. Bu girişimden faydalanabilmek için elbette ki; bir e-ticaret siteniz olmak zorundadır.

Instagram satılabilir reklam yeniliği ile ilerleyen günlerde daha sık karşılaşacak. Hatta bu inovatif fikrin müdavini olacağız. Marka haberleri için tıklayınız.

marka haberleri

Bu konular da ilginizi çekebilir

ödül alan markalar

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a geldi. 2018 yılının ilk aylarında gerçekleştirilen ödül töreni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir