Ana sayfa / MARKA / Kadınların Yeni Markası: Just Like You
marka

Kadınların Yeni Markası: Just Like You

Kadınların Yeni Markası: Just Like You… Bugüne kadar yüzlerce marka haberi ile karşınıza çıktık. Belki de markaların bilinmeyen yüzlerini, sizlere doğru döndürdük. En bilinen markaların kah zorlu hikayelerine şahit olduk, kah aldığı ödüllere. İşte tüm bunlara bir yenisini daha ekliyor ve kadınlar öncelikle sizlere sesleniyoruz. Huzurlarınıza sunduğumuz bu yeni marka belki de yıllar sonra bir dünya markası olacak. Dikkatinizi verin deriz 🙂 Hanımlar… Biliyoruz ki, gardolabınız sizin her şeyiniz. O halde kadınların yeni markası: Just Like You ‘ a bir selam verelim.

Kadınların Yeni Markası: Just Like You ve Piyasaya Çıkışı

Markanın kurucuları tekstil dünyasında ciddi başarılı projelere el atmış iki hanımefendinin ortaklığı olsa da deneyimleri ve zevkleri onları Just Like You markasının çatısı altında birleştirmiştir. Sıradanlıktan kurtulup moda dünyasında kuvvetli bir rüzgar estirecek olsalar da kumaşların albenilerini konuşturdukları aşikardır.

Canlı renkler ve oldukça çarpıcı desenler ile oluşturulan koleksiyonun parçaları; tulumlar, elbiseler, pantolonların emvai moda simgeleri, özgün tasarımlı gömlekler, etekler ve daha niceleri… Saymakla bitmeyecek… Üstelik bu saymış olduğumuz çizgilerin tümü yerli giyim markasının yani Just Like You’nun tasarımlarından ibaret.

2017 İlkbahar ve yaz sezonunda kadınların beğenisi ile tanışan Just Like You, tam olarak bu sensin felsefesi ile yola çıkıyor. Kadınların bir süliete bürünmelerini değil, kendileri gibi olmalarını, sadece trend olanı değil, sevdikleri ve giydiği kıyafetin içinde mutlu hissettikleri tercihlere yönelmelerini vurguluyor. Sırf bu vurgu ile bile kadınların yeni markası: Just Like You çok tutar diyoruz.

Marka Konsept  olarak görevimiz sizi bilgilendirmekdi. Şimdi sıra sizde. Beğenip beğenmediğinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Güzel kalın.

marka

marka

 

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir