Ana sayfa / MARKA / Lenovo Yeni Telefonunu Tanıttı

Lenovo Yeni Telefonunu Tanıttı

Lenovo Yeni Telefonunu Tanıttı!. Lenovo düzenlemiş olduğu toplantıda yeni akıllı telefon modeli olan ‘Moto Z’ modelini ve modlarını tanıttı. Toplantıda verilen bilgilendirmeye göre; askeri uçaklarda kullanılan alüminyum ve paslanmaz çeliğin bu modelde kullanıldığı ifade edilmektedir. Aynı zamanda bu model de 4 GB Ram, 13 MB arka ve 5 MB ön kamera kullanılmış olsa da 30 saate kadar pilinin dayandığı verilen bir başka bilgi olarak kayıtlara geçmiştir. Hafızaya gelince; 32GB ve 64GB seçenekleri bulunan Moto Z modeli microSD kullanılarak 2TB’a kadar yükseltilebilmektedir. Tüm bu özelliklerin dışında kullanıcıların kendi telefonlarını ihtiyaçları doğrultusunda kullanımına imkan sunacak şekilde tasarlanan Moto Mod’lar şimdiki ve gelecekteki tüm Moto Z’lerle uyumlu olarak tasarlandığı kaydedilen bir başka bilgi olarak yerini almıştır.

Lenovo Yeni Telefonunu Tanıttı ve Ekledi

Düzenlenen toplantıda ayrıntılı bilgiler veren Lenovo Ürün Geliştirme Direktörü; dünyanın her yerinde ve Türkiye de geliştirdiğimiz ürünleri tüketiciler ile buluşturuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Lenovo tarafından geliştirilen Moto mod’lar size istediğiniz telefonu istediğiniz şekilde geliştirme imkanı sunuyor, dedi. Diğer gelişmeler için TIKLAYINIZ.

 

 

Bu konuda ilginizi çekebilir

Marka Günlüğü 09.02.2018

Marka Günlüğü 09.02.2018 Marka Konsept marka günlükleri ile markalar hakkında yorulmadan, zaman kaybetmeden haberdar olmaya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir