Ana sayfa / MARKA / Boyner’e “Anchor Mağaza” Ödülü

Boyner’e “Anchor Mağaza” Ödülü

Boyner’e “Anchor Mağaza” Ödülü

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) Akademetre işbirliğiyle bu yıl 9.’sunu düzenlediği “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları” araştırması sonuçlandı. 14 ilimizde 1067 kişi ile gerçekleştirilen yüz yüze görüşmeli araştırmada Boyner Büyük Mağazacılık, ödülü kaptı. Boyner’e “Anchor Mağaza” Ödülü verildi.

AYD tarafından gerçekleştirilen ödül töreninde Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü Bülent Başaran: “AYD ve Akademetre tarafından 9 yıldır düzenlenen ve perakende sektörünün nabzını tutan böylesine önemli bir araştırmada Boyner Büyük Mağazacılık olarak “Anchor Mağaza” ödülüne layık görülmekten dolayı çok mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Böyle bir ödülün tüm Türkiye çapında, tüketicilere sorularak yapılan bir araştırma ile gelmesi bizleri daha da mutlu etti. 1981 yılından bu yana Türkiye’de perakendenin büyümesine, gelişmesine ve gelecek vadeden bir sektör olmasına çok gayret ettik, büyük bir şevkle bu yolda çalışmaya halen devam ediyoruz. Perakende ve mağazacılık adına başarılarla dolu bir yıl olmasını diliyorum.”dedi.

Marka Konsept olarak Boyner’e başarılarının devamını diliyor, yeni başarılarını yayınlamak üzere sabırsızlıkla bekliyoruz. Markanızı bizimle takip edin, markanızdan bizimle haberdar olun.

Bu konular da ilginizi çekebilir

ödül alan markalar

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a geldi. 2018 yılının ilk aylarında gerçekleştirilen ödül töreni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir