Ana sayfa / MARKA / MARKA HABER / Fransa’ya Marka Şoku

Fransa’ya Marka Şoku

Paris Otomobil Fuarında Dünya Otomotiv sektörü devleri yer almadılar.Paris otomobil fuarına katılmayan dünya devleri arasında  Aston Martin, Rolls Royce, Ford ve Volvo gibi markalar bulunuyor.

Dünyanın en büyük otomotiv şovu başlamak üzereyken, bu yıl 115. kez düzenlenen Paris Otomobil fuarı maalesef büyük eksiklerle ziyaretçilerine merhaba diyecek.1-16 Ekim tarihleri arasında ziyaret edilebilinecek olan fuarla ilgili dev markalar katılmayacaklarını açıkladılar. Form markası yeni modellerinin piyasaya çıkış tarihlerinin fuarla aynı zaman denk gelmemesini fuara katılmanın sebebi olduğunu açıkladı. Volvo zaten daha önceden bu fuara bir daha katılmayacağını yüksek sesle duyurmuştu. Kulislerde ise fiyatların cep yaktığı söylentileri mevcut.

fransaya fuarda marka şoku
Fakat bu durum ilk kez gerçekleşmiyor. Son yıllarda düzenlenen fuarlara bakıldığında  bazı firmalar katılımda bulunmuyor. Örneğin yine  Dev otomotiv markaları arasında bulunan Jaguar, Land Rover, Tesla ve Mini Cooper’da 2016’da Detroit Fuarı’na katılmamıştı.

Peki sizce Fransız fuarına bu dev markalar katılmalı mıdır?

Paris Motor Show 2012
Paris Motor Show 2012

Bu konular da ilginizi çekebilir

Dünyaca Ünlü Markaların İlk Logoları

Dünyaca Ünlü Markaların İlk Logoları Logo herhangi bir şirket için büyük önem taşır. Bir şirketin iş amaçlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir