Ana sayfa / MARKA / MARKA HABER / Nanoprint Tekstil Baskı Sektörünün Lideri Olmaya Devam Ediyor

Nanoprint Tekstil Baskı Sektörünün Lideri Olmaya Devam Ediyor

Türk Kimya sanayisinin renkli markası Nanoprint, tekstil sektöründe baskı kimyasalları ve boya ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. İso 9001-2008 kalite yönetim sistemi dahilinde hizmetlerini profesyonellikle butik işletme özverisiyle ön plana çıkarıyor.

Faaliyetleri ve hizmetleriyle bugüne kadar yapılandırmış olduğu güveni koruyarak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zirve konumlarda karşılayarak,misyon ve vizyon hedeflerine ulaşmada yine bu konumu aracı kılarak liderliğini koruyor.2016 yılında üretim oranını %200 arttıran Nanoprint, 2017 aynı hedefle yola devam edeceğini ve ihracat anlamında sektörde ki  sahip oldukları payı, % 100 arttıracağını Marka Konsept’e ifade etti.

nano print kimya

Üretim, ihracat ve tüm bu faaliyetler için geçerli olan kaliteli yapısını, arge çalışmalarıyla standartlar dahilinde idame ettiriyor. Tabi ki çevreciliği ve insana saygı felsefelerini unutmadan.Özetle anlatacak olursak, Nanoprint tekstil sektörüne armağan edilmiş renkleriyle merhabalarımızı doğaya karıştıran, tekstil sektörünün baskı kimyasalları ve boya ihtiyaçlarında kendini ispat etmiş önemli bir değer. Nano Print ile iletişime geçmek isterseniz www.nanoprintkimya.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu konular da ilginizi çekebilir

Dünyaca Ünlü Markaların İlk Logoları

Dünyaca Ünlü Markaların İlk Logoları Logo herhangi bir şirket için büyük önem taşır. Bir şirketin iş amaçlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir