Ana sayfa / MARKA / Yurt Dışı Alışveriş Limitinde Şok Gelişme
Yurt Dışı Alışveriş

Yurt Dışı Alışveriş Limitinde Şok Gelişme

Yurt Dışı Alışveriş Limitinde Şok Gelişme oldu ve e-ticaret ile uğraşanların beklemediği bir karar verildi. E-ticaret kullanıcıları bu karardan kesinlikle memnun değiller. Bu karara kadar yurt dışından alışveriş yapan kullanıcılar 75 Euro altındaki alışverişlerinde kargo ücreti ödemeden ürünlerini satın alabiliyorlardı. Fakat verilen kararla bu limit oldukça aşağıya çekildi ve 75 Euro’dan 30 Euro’ya indirildi. Bu da Amazon ve Aliexspress gibi e-ticaret sitelerini yoğun kullanan kullanıcıları hiç memnun etmedi.

Yurt Dışı Alışveriş Limitinde Şok Gelişme Kullanıcıları Hiç de Memnun Etmedi

Uzun dönem 75 Euro civarında seyreden gümrük alışveriş tutarının 150 Euro olarak belirlenmesi gerekiyordu fakat beklenen olmadı. Beklentiyi etkileyen faktör, Amazon’un Türkiye’ye açılması iken görünen o ki bu açılma bile etkili olmadı. Bu karar neticesinde insanların yurt dışı alışveriş eğilimleri ne yönde gelişecek, durum ne yönde olacak ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Takipte kalın.

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir