Ana sayfa / MARKA / Nescafe’den Yeni Strateji
marka haberleri

Nescafe’den Yeni Strateji

Nescafe’den Yeni Strateji... Nestle markasının bir alt kuruluşu olan Nescafe markası, birinci sınıf hazır kahve tüketimini arttırmak ve daha fazla tüketiciyi hazır kahve kategorisine çekmek için kolları sıvadı. Bu girişim için; anlık kahvede pazar lideri olmak ve pazarın lideri olarak kalabilmek için sürekli yenilik ye gelişim içerisinde olmak şarttır açıklamaları yapıldı. Nescafe markasının bu stratejisi özellikle gençleri hedef alıyor bizden söylemesi 🙂

marka haberleri

Nescafe’den Yeni Strateji ve Kısa Tarifi

Yenilik ve gelişim ilkesi doğrultusunda hızla ilerleyen Nestle şimdi de Nescafe altın ürünü ile raflarda yerini alamaya başlıyor. Bu ürünün tanıtımı için, Nescafe altının pek çok puan aldığını ve tarifinin iyileştirildiğini de sözlerine eklemekten geri kalmıyor. Bu açıklamaya; özel tarifimize, öğütülmüş Arabica kahve çekirdeklerini de ekledik bu sayede yumuşak tadın, zenginleşmesini sağladık ifadelerine de yer veriyor. Nescafe yenilikleri ile hazır kahve tüketicilerini teşvik etmek isterken bir yandan da sadık müşterilerini de mutlu etmek istiyor ve istediğini dillendirmekten de geri durmuyor.

Nescafe yeni ürün ve ürünleri ile Dünyada satışa sunulmaya başladı bile. Türkiye pazarında satışları ne olur ya da ne kadar sevilir, ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz. Markaların haberleri ve gündemleri için takipte alın.

marka haberleri

Bu konular da ilginizi çekebilir

ödül alan markalar

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a geldi. 2018 yılının ilk aylarında gerçekleştirilen ödül töreni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir