Ana sayfa / MARKA / Nokia Yeni Marka 18.4 İnç Tablet GFXBench Tüketicilerle buluştu
Nokia Yeni Marka 18.4 İnç Tablet GFXBe

Nokia Yeni Marka 18.4 İnç Tablet GFXBench Tüketicilerle buluştu

Nokia Yeni Marka 18.4 İnç Tablet GFXBench Tüketicilerle Buluştu. Nokia ve Microsoft arasında gerçekleşen resmi anlaşmanın  ardından, iki farklı akıllı telefon modeli ile vitrinlerde kullanıcıları için yerini alan Nokia, 18.4 inç ekran boyutunda ki yeni tableti ile kendinden oldukça söz ettireceğe benziyor.

Özellikle son dönem çıkardığı Nokia 6 akıllı telefon modelinin stoklarının hızla tükenmesi ile yeniden hayat bulan marka, tablet üzerine piyasada daha çok söz hakkına sahip olmak istiyor. Malum yıllarının piyasa devi Apple’dan sonra büyük kayıplar yaşamıştı. Fakat biz biliyoruz ki yeni neslin olmasa dahi orta yaş ve üzeri, ilk cep telefonlarını gören nesillerin nostaljik markalarını destekleyecekleridir. Açıkçası biz kesinlikle destekçisi olarak kalacağız.

Nokia Yeni Marka 18.4 İnç Tablet GFXBench Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy View model tabletine rakip olarak çıkarılması planlanan Nokia’nın bu muhteşem tableti, ekran çözünürlüğü olarak 2650x1440px özelliklerini taşıyacak. Qualcomm marka 2.2GHz hızında 8 çekirdekli Snapdragon 835 model işlemcinin yanı sıra Adreno 540 grafik birimi kullanılacak olan tablet modelinde, aynı zamanda 64GB disk alanı ve 4GB RAM standart özelliklerinden olacak. 12MP kamera özelliği ile  4K kalitesinde video kaydı yapabilme özelliği bulunacak olan bu muhteşem tabletin işletim sistemi ise Android 7.0 olacağı söylentiler arasında. Daha net bilgileri ise tarafımıza ulaştığında siz değerli Marka Konsept takipçilerine bildireceğiz. Markanızı bizimle takip edin.

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir