Ana sayfa / MARKA / Yamaha Türkiye Sosyal Medya Ödülünü Kaptı

Yamaha Türkiye Sosyal Medya Ödülünü Kaptı

Yamaha Türkiye Sosyal Medya Ödülünü Kaptı… Ödüllerin ardı arkası kesilmiyor bu sefer de ödül hikayemizin baş kahramanı tüm motosiklet severlerin gözdesi Yamaha… Social Media Awards Turkey, markaların sosyal medya paylaşımlarına göre değerlendirmeye tabi tutulmasını hedef alan bir düzenlemeyi simgelese de bu yıl ilk kez düzenlendiğinin altını çizmeliyiz. Bu düzenlemeye göre Yamaha Türkiye son 1 yılın verilerine göre motosiklet sektöründe rakiplerinin tümünü geride bırakarak birinci olmaya hak kazandı. Bu ödül asılında Türk ekibinin diyebiliriz. Ve bu ödül bile bizi gururlandırmaya yetiyor.

Yamaha Türkiye

Yamaha Türkiye Sosyal Medya Ödülünü Kaptı! Nasıl Oldu?

Dijital iletişimin bütün süreçlerini Red Grey Media ile sürdüren Yamaha Türkiye, sosyal medya mecralarında yenilikçi ve kullanıcıları ile sürekli iletişim halinde olan her fikre önem veren yapısı ile Yamaha Türkiye sosyal medya ödülünü kaptı diyebiliriz.

Üstelik bu ödülü alırken Yamaha Motor Türkiye Başkanı Masashi; ‘müşterilerimizi odak noktası yapmaya çalışıyoruz. Yamaha’nın eşsiz yapısını müşterilerimiz ile kurduğumuz iletişimde görebilirsiniz’ ifadelerini kullanırken, Yamaha Türkiye takipçilerine de teşekkür etmeyi unutmadı. Sizde bu takipçilerden biri iseniz lütfen üzerinize alınınız. Yamaha haberleri için buraya tıklayınız. Bir başka Marka Haber başlığında görüşmek dileğiyle..

Yamaha Türkiye

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …