Ana sayfa / MARKA / Renklerin Markası Aknaz

Renklerin Markası Aknaz

Renklerin en güzel halinin gökkuşağında saklı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse yanılıyorsunuz! Çünkü şimdi sizi renklerin mimarı ile tanıştıracağız. Marka Konsept tekstil sektörünün en renkli markasına misafir oldu. Ta ta ta tam. Huzurlarınızda Aknaz Tekstil.

Aknaz Anonim Şirketi, tekstil sektörünün üretim aşamalarında faaliyet göstermek üzere 1986 yılında büyük emeklerle İstanbul’da kuruldu. Faaliyete başlamasını takip eden ilk yıllarında, “Tekstil Yıkama” üzerine profesyonelleşen Aknaz, Türkiye’nin en iyi arıtma tesislerinden birine sahip olan, Tuzla Deri Osb’de  Avrupa standartlarına sahip yeni yapısına kavuştu. Kurulan yeni yapı konseptine, ayrıca sektörün en önemli iş kollarından biri olan parça boyama faaliyetlerini de  ilave ederek, yeni bir istihdamla ülke ekonomisine katkıda bulunma iddiasını tazelemiş oldu. İddialı olmadı ama iddialı olanlar Aknaz’ın rakipleri arasına giremedi. Çünkü Aknaz rekabetin bir üst noktasında edindiği mevkisini sürekli korumayı başardı.

Aknaz Tekstil, kısa bir zaman dilimi içerisinde birçok bilindik markanın ve kuruluşun  ürünlerini, elde edindiği birikimleri ve profesyonel kadrosuyla işleyerek, sektöründe güven ve saygı duyulan markası olarak zirvede ki yerini aldı.

Aknaz tekstil,  yıkama ve parça boyama faaliyetlerinde Atıksuların Kanalizasyona Deşarj Yönetmeliğine uygun bir alt yapıyla çalışmalarını sürdürmekte ve doğadan ilham edindiği renkleri, yüksek çevre bilinci misyonuyla koruma altına almaktadır.

Şimdi Marka Konsept olarak diyoruz ki;

Tekstil parça boyama ( Kirli yağlı boyama, oilday, dirtoil, soğuk boyama, degrade, direkt boyama vb. ) üzerine sizi renklerin kraliyetine davet ediyoruz. Adresi artık biliyorsunuz. www.aknaz.com.tr 

Bu konular da ilginizi çekebilir

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları

Oğlak Burcu Kadınlarının Markaları Oğlak burcu kadınlarının markaları öyle düşünüldüğü gibi soğuk markalar olmayacak. Malum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir