Ana sayfa / MARKA / Superbrands Türkiyenin En İyi markası Ödülüyle Opet Yine Show Yaptı
Türkiyenin En İyi markası

Superbrands Türkiyenin En İyi markası Ödülüyle Opet Yine Show Yaptı

Superbrands Türkiyenin En İyi markası Ödülüyle Opet Yine Show Yaptı…

Opet yine ve yeniden ‘Türkiye’nin Süpermarkası. Marka yönetimi ve pazarlama alanında bağımsız otorite “Superbrands”  Opet için yeni bir taç daha dizayn etti.

Marka yönetimi ve pazarlaması alanında dünya genelinde bağımsız bir otorite olarak faaliyetlerini sürdüren “Superbrands” tarafından düzenlenen “Türkiye’nin Süper Markaları” listesine girmeyi başaran tek akaryakıt şirketi OPET, ikinci kez “Süper Marka” ödülüne layık görüldü.

Superbrands Türkiyenin En İyi markası Ödülüyle Opet Yine Show Yaptı

Superbrands; iş ve iletişim dünyasından seçkin isimlerden oluşan Türkiye Seçici Kurul üyeleri ve The Nielsen Company’nin yaptığı araştırma sonucunda sadece 43 marka, ‘Türkiye Süpermarkaları’ olma ödülüne hak kazanmış oldu.

 

Bu 43 marka arasında yer alan OPET, “Türkiye’nin Süper Markaları” listesine giren tek akaryakıt şirketi olarak farklılığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Türkiye’de on yıldır yapılan araştırmada OPET, ikinci kez aynı unvanı aldı. Superbrands tarafından, 15 Eylül tarihinde Grand Hyatt İstanbul Hotel’de gerçekleştirilen ödül töreni ile Türkiye’nin Süpermarkaları’na ödülleri verildi.

Ödül töreninde sahneyi yöneten Ali Poyrazoğlu, marka olmanın önemini ifade eden ve vurgulayan renkli sunumuyla gecenin  rengi oldu. Ali Poyrazoğlu, Superbrands seçilen markalara ödüllerini tek tek takdim ederken OPET adına ödülü Genel Müdür Yardımcısı Timuçin Güler aldı.

Ali Poyrazoğlu sadece ödülü takdim etmekle kalmadı, “Ben de bir OPET müşterisiyim. Güler yüzlü ve uygar personelinin dışında Türkiye’de pek dikkat edilmeyen bir konuya özen göstererek fark yarattıkları ve örnek oldukları için OPET’i tercih ediyorum. Temiz tuvaletleri ile Türkiye’nin örnek ve tercih edilen markası. Kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.

OPET Genel Müdür Yardımcısı Timuçin Güler ise “Müşteri memnuniyeti konusunda 9 yıldır liderliğini sürdüren OPET, aynı zamanda sosyal sorumluluk anlayışı ile sektörün fark yaratan markası. ‘Lovemark- aşkla bağlanılan marka’, ‘en beğenilen’, ‘en sevilen’, ‘en konuşulan marka’ gibi unvanlarımızın yanına ‘Süpermarka’yı bir kez daha eklemenin gururunu yaşıyoruz. Tüm bu ödüller müşterilerimize daha da iyi hizmet sunmak ve kendi çizgimizi daha da yukarıya taşımak anlamında bizlere yeni sorumluluklar yüklüyor. OPET olarak Kusursuza Yolculuğumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Marka Konsept olarak Opet ailesinin başarılarının devamını diliyor nice ödüllere diyoruz. Siz değerli takipçilerimizi ise marka haber yayın alanımıza davet ediyoruz. Daha fazla markadan haberdar olmak ve kendi markanızı bizimle takip etmek için sayfayı kapatmayın.

Bu konular da ilginizi çekebilir

ödül alan markalar

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a geldi. 2018 yılının ilk aylarında gerçekleştirilen ödül töreni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir