Ana sayfa / MARKA / TAB Gıda Ödüle Doymuyor
ödül alan markalar

TAB Gıda Ödüle Doymuyor

TAB Gıda Ödüle DoymuyorÖdül alan markalar köşemizde sizlerin takdirini ve beğenisini toplayan markalara yer vermeye devam ediyoruz. 2018 yılının henüz ilk çeyreğini bile geride bırakmamışken TAB gıda geçtiğimiz yıl olduğu gibi ödüle doyamadı. Sözü fazla uzatmadan TAB Gıdanın almış olduğu ödülleri sıralamaya başlayalım.

TAB Gıda Ödüle Doymuyor : İşte O Ödüller

1995 yılında Burger King ile faaliyete başlayan TAB Gıda 23 yıllık deneyimini ödüllerle taçlandırmaya da bu yılda devam ediyor. Ve biliyoruz ki bu ödüller, 2018’in diğer aylarında alacağı ödüllerin sadece birkaçından ibarettir.

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Hizmet Kalitesi
  • Dijital Uygulamalar
  • Restoran Zinciri
  • Franchise
  • En Çok Tercih Edilen Marka

yukarıda sıralamış olduğumuz alanlarda TAB Gıda ödülleri birbir evine götürürken, TAB Gıda Pazarlama Müdürü Seçil Kurdoğlu’ndan da birtakım açıklamalar geldi. Kurdoğlu; ‘TAB Gıda markası altında binden fazla restoranımız var ve Türkiye’de hızlı servis restoran sektörünün lideri konumundayız. Türkiye çapında kazanmış olduğumu büyüme başarıları ile Capital ve Okonomist Dergileri bizleri ödüllendirdi. Türkiye’nin En Büyük Fast Food Parakende Şirketi ünvanını aldık. Özellikle de Burger Kıng markası üzerinde uygulamış bulunduğumuz pazarlama stratejileri, büyüme hızımızı ve performansımızı olumlu yönde etkiledi. Pazarlama alanında özellikle Burger Kıng markamızla 2018 yılının ilk ödüllerini aldık. Marketing Türkiye’nin Akademetre işbirliği ile yapmış bulunduğu İtibar ve Marka Değeri Performans Ölçümlemesi araştırmalarında The One Awards ödülüne layık görüldük. Bu ödülün hemen akabinden ise Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ile Akademetre işbirliği neticesindeki AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Parakende Markaları araştırmasında da yine geçen seneki gibi bir numaralı marka seçildik.’

Marka Konsept ailesi olarak TAB Gıda’yı tebrik ediyor, beğenileriniz neticesinde ödüllenen markaları huzurlarınıza getirmeye devam ediyoruz.

ödül alan markalar

 

Bu konular da ilginizi çekebilir

ödül alan markalar

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a geldi. 2018 yılının ilk aylarında gerçekleştirilen ödül töreni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir