Ana sayfa / MARKA / Warmtables Marka Tarihi

Warmtables Marka Tarihi

Warmtables Marka Tarihi… Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü mezunu Mümtaz Bey, dedelerinden kalma ısıtma soğutma ve iklimlendirme sistemleri üzerine kariyerini devam ettirme kararı alıyor. Firmaları  2013 yılına kadar sağlıklı, tasarruflu,  inovasyonel ürünler ve sistemlerle beraber sektörde, öncülüğü kontrolü altında tutuyor. Derken Mümtaz Bey bir gün İstanbul’a özel ziyaret gerçekleştiriyor. Sonbaharın altın yapraklarını döktüğü bir zaman… Deniz kenarında yaşlıca bir beyefendinin masanın altında bir ısıtıcı ile ayaklarını ısıtmaya çalıştığını görüyor. Mümtaz Bey o yaşlı Bey’in ısınma gayreti ile beraber Atalarımızın söylediği “Ayağını sıcak başını serin tut” deyimini aynı karede görüyor. İşte o an Warmtables markasının gerçek tarihçesi başlıyor. Daha fazla marka tarihi için hemen tıklıyoruz 🙂

warmtables ısıtıcı

İstanbul dönüşü ivedilikle arge çalışmalarına başlanıyor. 2 yıl boyunca arge çalışmalarını uygulamalı olarak müşterilerden geri bildirim almak üzere hızlandırıyorlar. Kollar sıvanıyor ve Warmtables üretimine başlanıyor.  Ve sonuç başarıyı beraberinde getiriyor. Hot tables- yani sıcak masa serüveni bir daha durmamak üzere gelişimini geleceğe yazdırmaya başlıyor

İç piyasada güvenlik, sağlık ve kaliteden ödün vermeden lokal bölgelere ürünler sunuluyor. 2014 yılı  sonbaharında arge ve pazar araştırmalarının olumlu sonuçlarıyla beraber ürünler dış piyasaya sunuluyor. 2015 yılının ilk yarısında ise iç piyasada aktif olarak faaliyete geçiliyor.

Warmtables isminin marka ismi olarak belirlenmesinin sebebi ise aslında ilk yola çıkış öyküsünün ana fikri olmasından kaynaklanıyor. Arge çalışmalarının ileri görüşlü detayları markanın dış piyasada da başarılı olabileceğini vurguluyor. Bu durumdan ötürü global bir marka yaratmanın ileride karşılaşa bilinecek olumsuzlukların önüne geçmesi hedefleniyor ki bu hususta da başarılı oluyorlar.

Warmtables Marka Tarihi

Ve günümüzde ise 100 m2 ‘lik yola çıkış öyküsü, Warmtables markası bugün Konya Organize Sanayi Bölgesinde 2000 m2’lik alanda Korkmaz Metal A.Ş bünyesinde sürekliliğini korumasıyla, üreticilere örnek bir hikaye olarak kendini ön plana çıkarıyor. Marka Konsept olarak bu hikayeden çıkan sonuçla “ Ayağını sıcak, başını serin tut ” atasözümüzü tekrar hatırlatıyor, Warmtables ürünleri ile hep sıcak kalmanızı diliyoruz.

Web sitesi: http://www.warmtables.com/

Tel: 0332 345 4 345

E-Mail: info@warmtables.com

0339696001454778560 - Kopya (2) 0339696001454778560

 

Bu konular da ilginizi çekebilir

ödül alan markalar

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a geldi. 2018 yılının ilk aylarında gerçekleştirilen ödül töreni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al