Ana sayfa / MARKA / Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a
ödül alan markalar

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a geldi. 2018 yılının ilk aylarında gerçekleştirilen ödül töreni ile birlikte Adidas 2018’in ilk ödülünün sahibi oldu. Ödül alan markalar ile karşılaştığımızda bu markaların başarılarını sizlerle buluşturmaktan her zaman gurur duyduk. Çünkü biliyoruz ki ödüller her ne kadar markanın başarısı olsa da siz değerli kullanıcıların takdirinden ibarettir. İşte tam da bu yüzden, kalemimizi henüz detaylara yöneltmemişken Marka Konsept ailesi olarak Adidas markasını kutluyoruz.

Yılın En İtibarlı Spor Markası Ödülü Adidas’a Geldi

Marketing Türkiye ile Akademetre işbirlikleri ile düzenlenen The One Awards ödül törenleri geçtiğimiz günler içerisinde düzenlendi ve bu törende bazı markalar ödüle layık görüldü. Adidas markası bu markalardan biri oldu ve spor malzemeleri sektöründe, ‘Yılın En İtibarlı Markası’ olarak taçlandırıldı.

Ödül töreninde konuşan Adidas marka iletişim müdürü Neslihan Kohen Avdan, ‘2017 yılında hayata geçirmiş bulunduğumuz stratejiler sayesinde bu ödülü aldığımızı düşünüyorum. Adidas Originals bünyesi altında 2017’nin Mart ayından bu yana markaya değer katacak pek çok çalışma yürüttük. Bugün almış olduğumuz ödül, yönetmiş bulunduğumuz tüm bu süreçlerde başarılı olduğumuzun bir kanıtıdır’ şeklinde duygularını dile getirdi.

12 ilde 1.200 kişi ile yüzyüze görüşme sonucu elde edilen veriler neticesinde markalar ödüllerinin sahibi oldu. Ödül alan diğer markalar için takipte kalın.

ödül alan markalar

Bu konular da ilginizi çekebilir

ödül alan markalar

TAB Gıda Ödüle Doymuyor

TAB Gıda Ödüle Doymuyor… Ödül alan markalar köşemizde sizlerin takdirini ve beğenisini toplayan markalara yer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir