Ana sayfa / Tanıtım Yazısı / Dolphin Havuz Robotları

Dolphin Havuz Robotları

Ve onca havuz konsepti paylaşımımızdan sonra artık havuzlarınızın formunu koruması ile ilgili kalemin ucunu sivriltmemiz gerekiyor. Konumuz ne olacak peki? Dolphin havuz robotları. Partnerimiz kim? Tabi ki ehavuzmerket.com

Dolphin Havuz Robotları

Yüzme havuzlarınızın, süs havuzlarınızın, su depolarınızın ve size doğallığı sunan göletlerinizin temizliğinin önemi gerek finansal gerekse  yaşam konforunuz açısından önem arz etmektedir. Özellikle aquapark, göletler ve havuz işletme tesisi sahiplerinin önem verdiği en önemli husus havuzların içlerini n temizli ve dezenfeksiyonudur. Özellikle açık alan havuzlarında bu durum önem olarak birinci sırada yerini alır. Doğada ki evrimini tamamlayarak dallardan düşen yapraklar, tozlar ve partiküller ve tabi ki insanoğlunu üretmekten yorulmadığı çöpler havuz sularının kalitesini bozguna uğratır. İşte bu kaliteyi ancak ve ancak Dolphin havuz robotları ile yakalayabilirsiniz.

Dolphin havuz robotları sizi geleneksel insan gücü üzerine kurulu ve maalesef yeterliliği tartışılan havuz temizleme yöntemlerinden muaf tutar. Havuz operatörü tarafından havuz dip temizlikleri, filtre temizlikleri yapılır. Fakat Dolphin havuz robotları tüm bu işlemleri tek başına gerçekleştirir. Bu sizi hem zaman hem de işçilik maliyetinden muaf tutar. Çünkü Dolphin havuz robotları filtrelemeyi kendi bünyesinde gerçekleştirdiği için havuz kimyasalı, ilave edilen su miktarı ve operasyonel süreçte harcanan emekten tasarruf ettirir. Son teknoloji, kullanıcı dostu ve garantili özellikleriyle otomatik havuz robotu sektörünün en profesyonel markası Dolphin’e ehavuzmerket.com aracılığıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Havuz robotu alınırken dikkat edilmesi gerekenler,
Otomatik Havuz süpürgesi alırken genelde temizlik yapılacak havuzun ticari ve özel havuz mu olduğuna ve havuzun uzunluğuna göre tercih edilmelidir. Eğer alacağınız havuz robotunun kapasitesi kullanacağınız havuzda uygun değilse, üründen verim alamayabilirsiniz.

Dolphin Havuz robotlarını 2 kategori altında toplayabiliriz
Ticari havuzlar için Dolphin havuz robotları( Olimpik havuzlar, Site ve ortak alan Havuzları, İşletme havuzları )
Özel kullanım havuzları için  Dolphin havuz robotları  ( Yat havuzu, Villa havuzu, Evlere özel havuzlar )

Dolphin’in sunduğu havuz robotlarında ayrıca kumandalı ve kumandasız seçenekleri bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı seçeneklerinde, havuz robotunu istediğiniz yöne yönlendirebilirsiniz. Ayrıca zamanla ayarını da yapabilirsiniz.

Dolphin havuz robotları ise aşağıda olduğu gibi listelenmiştir.

Dolphin Swash Modeli, Otomatik Havuz Robotu – Kumandasız versiyonu
Dolphin 2001 Modeli, Otomatik Havuz Robotu – Kumandalı versiyonu
Dolphin Plus Modeli, Havuz Robotu Uzaktan Kumandalı versiyonu
Dolphin Supreme M3 Modeli, Otomatik Havuz Robotu – Kumandasız versiyonu
Dolphin Supreme M4 Modeli, Otomatik Havuz Robotu – Kumandasız versiyonu
Dolphin Supreme M5 Modeli,Havuz süpürgesi -Uzaktan Kumandalı versiyonu
Dolphin E10 Modeli,Havuz Robotu – Kumandasız versiyonu
Dolphin S 200 Modeli,Havuz Robotu – Kumandasız versiyonu
Dolphin S 300i Modeli, Havuz Robotu – Uzaktan Kumandalı ve Akıllı Telefon Uygulamalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al