Ana sayfa / Tanıtım Yazısı / Evde Kolayca Dil Öğren
dil öğrenmek

Evde Kolayca Dil Öğren

Evde Kolayca Dil Öğren… Hiç İspanyolca öğrenmek istediniz mi? Portekizce, Lehçe veya Felemenkçe? Anadili İngilizce olmayan bizler için kaynak bulmak zor. Türkçe kaynak bulunsa bile ilerlemek için yeterli olmayabiliyor. Veya yüksek ücretli de olabiliyor.
Liisan burada devreye giriyor. Konu anlatım, ezber için kelime grupları ve testlerle; çeşitli yabancı dilleri öğrenmenize yardımcı oluyor.
Ücretsiz olarak üye olup başlıyoruz. İlk seviye 8 dersten oluşuyor, herbiri için ayrı test hazırlanmış ve tamamen ücretsiz. İkinci seviyeye geçmek için ise küçük bir ücret ödememiz gerekiyor.
Peki hangi diller var?
İspanyolca, Portekizce, Lehçe ve Felemenkçe.
Korece ve İsveççe ise hazırlanma aşamasında.
Biraz daha ayrıntı?

Evde Kolayca Dil Öğren : Liisan

Liisan’ın sloganı “Kolayca öğren”, nasıl mı? Esasen çoğu ders, öğrenilen dilin kuralları ile ilgili ayrıntılar veriyor. Dersin konusunu okuyoruz ve sağ tarafta sıralanmış ezberlenilmesi gereken kelimelere bir göz gezdiriyoruz, ara sıra girip tekrar edeceğiz tabi ki. Derse ait konu anlatımının altında yer alan “Teste geç” düğmesine tıklıyoruz. Ama bildiğimiz testlerden değil. Çoğu soru içinde ipucu barındırıyor, yani şaşırtmacalı sorular yok. Ve kaç doğru yaptığımızı öğrenmek için testi bitirmemize gerek yok, cevabı işaretlediğimiz an cevabın doğru olup olmadığı yazıyor.

Bu şekilde her ders için 10 soru var, ve bir ders’in tamamlanmış gözükmesini istiyorsak en az 7 tane doğru yapmış olmamız gerekiyor. Diğer derslere geçmemiz için mevcut dersimizin “tamamlandı” olarak gözükmesine gerek yok, istediğimiz dersten başlayabiliriz. Bu sadece bir ayraç görevi görüyor.

Liisan halen geliştirilme aşamasında olmasına rağmen; yeni bir dile başlamak için iyi bir fırsat. Gelmesi planlanan özellikleriyle beraber ortaya daha iyi bir şeyler çıkacağa benziyor.
Günde 10-20 dakika ayırarak bile ilerlenebilir. Geçtiğiniz dersleri zaman zaman geri dönerek tekrar etmenizi öneririm, her dersi 10’da 10 olarak bitirmeye gayret edin. Bu arada öğrenmeye başladığınız dile başlayalı kaç gün olduğu da profilinizde gözüküyor. Ne hızla ilerlediğinizi de kendinizce test edersiniz.
Hangi dili öğrenmek istediğiniz hakkında karasızsanız sitede bu dillerle ilgili bölüm de mevcut. Kaç kişinin konuştuğu, nerede konuşulduğu gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bugün dil öğrenmenin çok zor sayıldığı koşturmacaların içinde sizleri Marka Konsept ailesi olarak liisan.com ‘ a davet ediyoruz.

dil öğrenmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al