Ana sayfa / Tanıtım Yazısı / Kalbe Dönüş

Kalbe Dönüş

Kalbe Dönüş

Kalbe Dönüş! Ve işte özünüze dönüş ve yüksek farkındalığa ulaşmak için muhteşem bir eğitim sizi bekliyor. Bu eşsiz eğitim ile yaşamınız değişecek. İşte yaşamın markası Kalp Terapi & Sezer Zeren.

Marka Konsept olarak sizleri keşfedilmemiş iç dünyanızın yolculuğuna çıkarmaktan ve zihnin labirentlerinde savrulmaktan kurtarma yolunu sunmaktan dolayı heyecanlıyız. Tabi ki bu yolculuk bizimle gerçekleşmeyecek.
Sezer Zeren’in kurduğu Türkiye’de kurulmuş ilk Yaşam okulu olan kalp terapi ile olacak.
Bu okulun özelliği ise; insanlık tarihindeki tüm öğretilerin, bilimsel son bilgilerle, psikoloji ve zihnin üstadı biri tarafından yüksek bilinçle güncellenmiş olması.
Sezer Zeren’in, Kalpterapi okulunda verdiği “kalbin yeni yolu” adlı özel eğitimi biraz daha açacak olursak;

Kalpterapi;
Daha büyük bir şeyin parçası olduğunu hatırlatmak isteyen sevginin özsel sesidir.
Kalpterapiye göre;
Sorunların, sorun olmasının kaynağı, dünya, kişiler ya da olaylar değildir. Sorun, o problemle olan zihinsel ilişkimizdir.
Mutluluk, var olma ve biz olma sevincinin adıdır ve ancak şuurla gelecek olan bir farkındalığa yükselerek yeniden varlık sevincini deneyimleyebiliriz. Sevgi ile şuurlanma, bir ¨kendi doğumunu gerçekleştirme çalışmasıdır.¨ Sevgiyle kendi karanlığından ışığının doğumudur. Ancak bir dönüşümle hakikat boyutunda doğmuş olunabilir.

Bu özel eğitim; ¨özüne dönüşün bilimsel, güncel ve özgün yolu¨ dur.

Kalbe Dönüş ve yaşam kalitesi

Bilmelisin ki; Yaşamının kalitesi ancak zihinsel durumunun kalitesi kadar olabilir.
Oysa çok az kişi elindeki aletin kalitesini, ne derece sağlam olduğunu ve ne düzeyde etkin kullanabildiğini sorgular.
Bu sorgulama, yaşamın boyunca zihninin seni savurması ile mi yaşayacağınla,
Kendini gerçekleştirebilmen arasındaki farkı belirleyecek ilk adım olacaktır.

Şimdi; Bir an için durup içine dön ve yaşamının son gününe git.
Hiçbirimiz bu gezegende çok uzun süre kalmayacağız. O son güne git ve dönüp yaşadığın ve tamamladığın hayata bak.
Yaşamak istediğin hayat bu muydu?
Evet diyorsan ne güzel! Ama keşkeler ve pişmanlıklarla doluysa, o zaman şimdiden değişmek zamanıdır.

1972 yılında Zonguldak Ereğli’de dünyaya gelen Sezer Zeren, işletme bölümü lisans eğitiminden sonra klinik psikoloji üzerine yüksek lisansını başarıyla tamamlamıştır.

Sezer Zeren Diyor ki,
Sana bir şey eklemeyi , vermeyi içeren bir vaat ile burada değilim. Tam tersine seni önce ayıklamak bugüne kadar katılmış olanları arındırmak istiyorum. Çünkü ihtiyacın olan şey bugüne kadar yaptığın gibi bilgine bilgi eklemek ve seni daha da çoğaltmak değil, tam tersine arınıp bunların iç dünyanda ki yükünden kurtulup hafiflemendir.
İç dünyanda ki bu karmaşa özün ile aranda perdeler oluşturmakta. Bu perdeler ise toplumun sözleri ve travmalarınla beslenip hayat buldular. Her şeyden önce tüm bunlardan ve etkilerinden arınman gerek. İhtiyacın olan şey biraz daha bilgi değil, kendi içinde zaten var olan bilgelik ile iletişime geçmendir. İçinde ki kaos ve savaşı bitirmeli, zihnen arınmalısın.

Eğer dünyaya herkes gibi bakıyor toplumsal bilinç düzeyinden veya kendinden memnunsan sana söyleyebilecek bir sözüm yok.

Lakin sende toplumsal hikayelerin, kalabalıkların ortak görüşünün dışında bir arayış başladıysa seni tebrik etmek isterim. Çünkü artık büyük bir kalabalığı arkanda bırakmışsın demektir.

Daha fazla bilgi için;
https://www.kalpterapi.comhttps://www.sezerzeren.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al