Ana sayfa / Tanıtım Yazısı / Konsept Oyuncakların Miniklere Özel Adresi
www.miniklereozel.com

Konsept Oyuncakların Miniklere Özel Adresi

Konsept Oyuncakların Miniklere Özel Adresi

Oyuncak vardır bir de oyuncak olan oyuncak vardır. Yani? Her ne kadar saçma gelse dahi bu cümlenin bizim için bir anlamı var. Oyuncak sektöründe yeni doğan bir markanın tanıklığını ederken sizlerle bunu paylaşmanın önemini kendi içimizde anladık. Umuyoruz ki siz de yeni doğan bu muhteşem markayı tercih ederek miniklerinizi ve minik kalan kalplerinizi mutlu edersiniz. Şimdi gelelim yeni doğan bu muhteşem oyuncak markasının serüvenini anlatmaya.

Miniklere Özek markası yokluğun sembolü demek mümkündür. Marka sahibi İrfan Aksu, marka genel müdürü Mustafa Kemal Şimşek ve koordinatörü Bahar Sayın ile bir dizi söyleşi yaptık. Bu harika genç ve dinamik ekip çocukluklarına olan özlemlerini anlattılar. Özellikle mahalle aralarında oynadıkları sokak oyunları, yuvarladıkları misketleri ve amerikan beyzbol tarihine yol gösterecek çelik çomak maceralarını dinlemek muhteşem keyifliydi. Peki nasıl bir araya geldi bu insanlar ve nasıl bu marka kuruldu? Buyrun detaylara.

Miniklere Özel Konsept Oyuncaklar

İrfan Bey ilimle ilgilenen kimliğiyle, yaşadığı çevrede bulunan insanlara örnek olmak adına çaba sarfederken bir gün Mustafa Kemal Bey ile tanışıyor. Otomatik olarak Mustafa Kemal Bey’in ortaklarından Bahar Hanım’la da yollar kesişiyor. İrfan Bey ticari girişimde bulunmak istiyor ve bunun için son kurşunun atmaya hazırlanıyor. Son kurşunu yapı malzemeleri üzerine atmak adına gözler kararıyor. Aslında öncelikli olarak İrfan Bey’in kafasında yapı malzemeleri girişimleri yer ettiği için öncelikle yola yapı malzemeleri ile satışa çıkıyorlar. Fakat sektörel kirlilik ve tedarik sorunları ile boğuşurken sohbetlerinde oyuncak konusu yer edinmeye başlıyor. Ölye konuş böyle konuş derken, oyuncaklara olan ilgi artıyor. İrfan Bey çekiyor kılıcı ve benimle var mısınız diyor? Cevap? Tabi ki evet oluyor. Bu muhteşem üçlü İrfan Bey’in sponsorluğu ve son kurşununun kalan parçalarıyla oyuncak sektörüne adım atmaya karar veriyor. www.miniklereozel.com kurulumu için tüm çalışmalar başlıyor. Uykusuz günler onları kucaklarken yılmadan, usanmadan yollarına devam ediyorlar.Bir müddet ciddi anlamda finansal zorluklar yaşadıklarını dile getiren muhteşem üçlü sabırla herşeyin rayına oturduğunu dile getiriyor. Bu üç kimliğin özellikle vurguladığı bir başka husus ise şükretmek oluyor. Hep şükrettik diyorlar bir ağızdan. Bu arada Allah herkese İrfan Bey gibi bir patron nasip etsin. Muhteşem bir insan. Geleceğin en büyük iş adamlarından olacağı hususunda hiç şüphemiz yok. En iyileri buluyor, en iyilerle çalışıyor ve hep iyi düşünüyor. 🙂

 

Konsept Oyuncakların Miniklere Özel Adresi – Markaları

Velhasıl bugün yüzlerce dünya markasının ürünlerinin bulunduğu  www.miniklereozel.com bugün ki halini alıyor. Maisto, Barbie, Fisher Price, Disney, Lego, Knex markaların sadece bir kaçı. Bakmayın böyle kısa ve öz anlattığımıza. Bu anlattığımzı herşeyi yaklaşık 3 aylık bir süreç içerisinde gerçekleştiriyorlar ve şu anda kendi oyuncaklarını dizayn etme çalışmalarına başlamışlar. Yani üretim yönünden oyuncaklara imzalarını atma peşindeler. Peki gelirleri ne yapıyorlar? İşte en keyifli bölüme geldik. Platformdan kazandıkları gelirin tabi ki bir kısmı ile geçimlerini sağlıyorlar fakat büyük kısmını hayır işlerinde kullanıyorlar. Mesela muhteşem bir kitap yardımı projesi geliştirmişler. www.herevebirkutuphane.com Türkiye geneli okullara, köy kütüphanelerine, hapishanelere, askeri üslere ve daha onlarca farklı resmi kurumun uç noktalarına kitap yardımı gerçekleştiriyorlar. Öyle 300-500 tane de değil. Onbinlerce kitap yardımından bahsediyoruz. Uzun lafın kısası oyuncak almak, çocuklarınıza eğitici  ve sağlıklı oyuncaklar edindirmek istiyorsanız adresinzi artık belli. Birde mutlaka burada kaleme almamız gereken sloganları harika. En minikler için en büyük indirimler diye oluşturulan sloganları öyle boş sloganlardan değil. Gerçekten gece gündüz en iyi fiyatlarla ürünleri vitrinlerinden sergilemek adına ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar. Bizden söylemesi sizden dinlemesi. 🙂 Markanızı bizimle takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al