Ana sayfa / Tanıtım Yazısı / Teknolojik Çözüm Ortağınız: DeskGate
deskgate

Teknolojik Çözüm Ortağınız: DeskGate

Teknolojik Çözüm Ortağınız: DeskGate… Pek çok markanın sırlı kapısını araladık, soframıza misafir ettik. Konu konuyu hep açtı ve ‘teknoloji ne kadar çok gelişti, eskiden böyle miydi?’ söylemine girmeden sohbetimizi sonlandıramadık. Bir klişe gibi algılansa da reel düzene gerçekçi gözlerle baktığımızda teknolojinin esiri olduğumuzu fark ettik. Teknolojinin bir günlüğüne hayatımızdan çıktığını düşünelim. Elbette düşünmek bile istemiyoruz. Çünkü çok zorlanacağımızı biliyoruz. Bu yüzden de gerek iş hayatımızda gerekse de günlük hayatımızda teknolojiden geri kalmamak adına tüm önlem ve iyileştirmelere kapılarımızı aralıyoruz. Marka Konsept ailesi olarak şimdi de teknolojik rehberinizin adını Marka Konsept sayfalarına kazıyacağız ve en gerçekçi çözümlerin rotasında birlikte yol alacağız.

deskgate

Teknolojik Çözüm Ortağınız: DeskGate Sayfalarına Yolculuk

Dünya ekonomisine yön veren şirketler bir çekirdek olarak yoluna başlasa da bu şirketler, gelişimin kaynağının insan gücü olduğunu bilirler. Yani insana yatırım yaparak, geleceğe yatırım yaptıklarının farkındadır. Fakat her şirket yapısı gayri ihtiyari olarak personelini kontrol edebilmek ister. Çünkü yapılan araştırmalara göre personel başına verimsiz geçen sürenin hiç de azımsanmayacak (75 dakika) ölçüde olduğu verisine ulaşılmıştır. Bu 75 dakika verimsiz geçen dakikanın değil şirket bazında kaybın bir ölçüsü olarak faturalara yansımaktadır. Bu yansımanın fatura yükünü azaltabilmek elbette mümkündür. Bu müküniyetin altında pek çok çözüm yer alsa da personelin hareketlerinin pc izleme sistemleri ile izlenmesi hem 75 dakikayı minimalize edecek hem de verimlilik ilkelerini baştan yazmış olacaksınız. PC izleme ile personel aktivitesi tutulmuş olur. Yani hangi personelin hangi programda ne kadar süre kaldığından, belirli personelin belirli zaman aralığında ne şekilde zaman harcadığını dahi raporlar. Hatta ve hatta saha ekininin bilgisayarında internet olmasa dahi kontrol sağlanır.

Teknolojik çözüm ortağınız DeskGate çözümleri saymakla bitmeyecek olsa da kalemimizi sivrilttikten sonra sayfaları birer birer tüketmek niyetindeyiz. Evet, DeskGate teknolojik çözüm ortağınız dedik bir kere… Ee çözümün de sadece pc izlemekten ibaret olmadığını tahmin ederiz değil mi? O halde buyurun DeskGate teknolojik çözümlerine ayrı ayrı merhaba diyelim. Uzaktan bağlantı çözümleri, network takibi, çoklu ekranların işlenmesi, data hırsızlığını önleme çözümleri hatta ve hatta IT personelleri için kolaylaştırılmış yardım yöntemi hizmetlerini de sunmaktadır.

Bırakın teknoloji hayatınızı kolaylaştırsın, DeskGate de teknolojinizin izleyişini kolaylaştırsın….

deskgate

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir