Ana sayfa / Tanıtım Yazısı / Unutmanın Adı Bu Değil ki

Unutmanın Adı Bu Değil ki

Unutmanın Adı  Bu Değil ki… Unutmayı sevmeyenlerin ve unutmaktan korkanların en derin duygularına dokunacağız. Marka Konsept ailesi olarak bugüne kadar hep markalardan, ürünlerden ya da hizmetlerden bahsettik. Şimdi kalemimizin mürekkebini, derinlerinizde sakladığınız belki de kimselere söyleyemediğiniz o duygulara doğru çevireceğiz. Belki de çoktandır gizlediğiniz ‘o’ duyguları gün yüzüne çıkaracağız ama bu anlam buluş bizim kalemimizden değil Erdi Akbulut’un önce yüreğinden sonra kaleminden dökülecek. Dökülecek dökülmesine ama önce Erdi Akbulut’u tanımak isteriz.

Erdi Akbulut, 1990 yılında Ankara’da doğdu ve üniversite eğitimine kadar ki eğitimini Ankara’da tamamladı. Akbulut’un yolu üniversite eğitimi için Aydın Adnan Menderes Üniversite’sine düşse de içinde hep bir müzik aşkı oldu. Bu aşk daha küçük yaşlarda onu önce enstrüman çalmaya sonrasında ise kendi bestelerini yapmaya yöneltti fakat albüm çıkartma hayaline bir türlü kavuşamadı. Okuduğu üniversiteden mezun olup Ankara’ya döndüğünde albüm hazırlıklarına başladı. Aynı zamanda da bazı sanatçılara beste desteğinde bulunuyor. En nihayetinde gizli kalmış ve sahipsiz beste ve şiirlerini bir kitapta topladı. Böylece ilk şiir kitabı olan ‘unutmanın adı bu değil ki’ kitabını bizlerle buluşturdu.

Unutmanın Adı  Bu Değil ki! Unutmanın Adı Var Mı?

Erdi Akbulut’un bugün bulunduğu noktaya kısaca değinmiş olsak da bir detay gözümüzden kaçmıyor. ‘Büyük Adam‘ ismi altında yazdığı yazılar ve yazılardan sıkça bahsetmiş olduğu bu sıfat tamlaması. Peki, bu tamlama neyi ifade ediyor? Küçüklüğümüzden beri hep aynı cümleyi duyduk, ‘oku da büyük adam ol’ evladım. İşte Akbulut’un hikayesi de bu öğüt ile şekilleniyor. Hayaller bir bir gerçek oluyor. Şimdilerde ise Erdi Akbulut ‘büyük adam’ kütüphaneleri, daha nice büyük adamlar oluşturmak için kolları sıvamış durumda. İşte bu harekat bizim de gönlümüze taht kurdu diyebiliriz.

Gelelim gizli kalmış ve her kelimesinden ayrı bir duygunun döküldüğü o mısralara…

‘Zaman’ Diyor Şairimiz… ‘Zaman’

Zamanın da en kötü yanı bu işte

Onun da seni özleyebilme ihtimalini düşünmek.

Zaman diyor, özlem diyor ve bazen de sarı saçlarından bahsediyor şairimiz ama unutmanın adı bu değil ki diyor hepsine… Unutmanın adı yok, unutmanın telafisi yok…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir tüp bebek bitcoin satın al